Compare Products

  • You have no items to compare.

Higiena jamy ustnej

Aktywne filtry

Produkty do higieny jamy ustnej

Nieprzyjemny zapach z jamy ustnej to jedna z najbardziej krępujących dolegliwości, która może dawać się we znaki praktycznie w każdej sytuacji – zarówno podczas rozmów z bliskimi, jak również w biurze czy w czasie spotkań ze znajomymi. Warto jednak wiedzieć, że najczęściej wynika on po prostu z nieodpowiedniej higieny jamy ustnej – stosowania nieodpowiednich produktów lub zbyt rzadkiego czyszczenia zębów, języka i dziąseł. W ofercie naszej drogerii internetowej Puls dla Zdrowia można znaleźć wysokiej jakości produkty do higieny jamy ustnej, które pomogą Ci w uzyskaniu białego uśmiechu i przyjemnego zapachu z ust.

Codzienna higiena jamy ustnej

Podstawą higieny jamy ustnej jest oczywiście wybranie odpowiedniej szczoteczki oraz pasty do zębów. Warto pamiętać o tym, by szczoteczka była dopasowana do stanu dziąseł – jeśli masz delikatne, podatne na podrażnienia dziąsła, lepiej zdecyduj się na szczoteczkę o miękkim włosiu. Dobrej jakości pasta do zębów powinna natomiast nie tylko oczyszczać zęby z pozostałości pokarmu, ale również pomagać w usuwaniu płytki nazębnej i zapobiegać w osadzaniu się kamienia. Warto również wybierać pasty gwarantujące przyjemny zapach z ust.

Uzupełnieniem łazienkowej szafki powinny być dodatkowe produkty do higieny jamy ustnej. W ofercie naszej internetowej drogerii znajdziesz między innymi płyny do płukania ust, spraye odświeżające, preparaty na afty i kleje do protez zębowych. Zapraszamy do zakupów!

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.