Compare Products

  • You have no items to compare.

Naturalne kremy i balsamy do ciała

Aktywne filtry

Jak zada o prawidłową pielęgnację ciała? Oprócz codziennej higieny ważne jest również używanie odpowiednich kosmetyków, które odpowiedzą na potrzeby konkretnego typu skóry. Spożywanie odpowiedniej ilości wody w ciągu dnia, ma ogromny wpływ na kondycję organizmu, ale nie można zapomnieć o równie ważnej pielęgnacji zewnętrznej. Naturalne kremy i balsamy do ciała, które znaleźć można w naszym sklepie to odpowiedź na potrzeby każdego typu skóry.

Balsam do ciała – codzienna pielęgnacja po kąpieli

Balsamowanie ciała warto wykonać co najmniej raz dziennie. Poświęcenie kilku minut na zabiegi pielęgnacyjne, w ogromnym stopniu wpłyną na jędrność skóry i przyczynią się do zwiększenia przepływu limfatycznego. Do tego celu najlepsze będą naturalne balsamy takie jak:

balsam kolagenowy Symbiotics,

oliwkowy balsam do ciała Ziaja,

rewitalizujący balsam do ciała słony karmel ZIAJA,

kozie mleko balsam do ciała ZIAJA,

balsam do ciała z olejem kokosowym GlySkinCare.

Każda z tych propozycji to balsamy wyprodukowane przy użyciu produktów naturalnych, które korzystnie wpłyną na stan skóry.

Dlaczego nawilżenie skóry jest tak ważne?

Nawilżanie skóry zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz jest ogromnie ważne do zachowania jej młodego wyglądu. Niestety skóra to narząd, który z wiekiem traci jędrność, a brak codziennej pielęgnacji i częste przesuszanie mają dodatkowo niekorzystny wpływ. Dbając o odpowiednie nawilżenie, zyskujemy czas, w którym skóra będzie ciągle wyglądać młodo i świeżo.

Kremy nawilżające dla niej i dla niego

Choć z reguły to kobiety bardziej dbają o nawilżenie skóry, to również mężczyźni powinni zwrócić uwagę na codzienną pielęgnację. Nasza drogeria oferuje produkty zarówno dla pań, jak i dla panów. Warto zwrócić uwagę na kremy nawilżające dostępne w naszej ofercie, a są to między innymi: maść kremowa Propolis, krem do twarzy ZIAJA YEGO, maść propolisowa, a także, nawilżające masło do ciała. Każdy z tych produktów idealni sprawdzi się jako prezent. Sprawdź, jakie jeszcze produkty znajdują się w naszym asortymencie!

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.