Compare Products

  • You have no items to compare.

Naturalne kremy i balsamy do ciała

Aktywne filtry

Jak zada o prawidłową pielęgnację ciała? Oprócz codziennej higieny ważne jest również używanie odpowiednich kosmetyków, które odpowiedzą na potrzeby konkretnego typu skóry. Spożywanie odpowiedniej ilości wody w ciągu dnia, ma ogromny wpływ na kondycję organizmu, ale nie można zapomnieć o równie ważnej pielęgnacji zewnętrznej. Naturalne kremy i balsamy do ciała, które znaleźć można w naszym sklepie to odpowiedź na potrzeby każdego typu skóry.

Balsam do ciała – codzienna pielęgnacja po kąpieli

Balsamowanie ciała warto wykonać co najmniej raz dziennie. Poświęcenie kilku minut na zabiegi pielęgnacyjne, w ogromnym stopniu wpłyną na jędrność skóry i przyczynią się do zwiększenia przepływu limfatycznego. Do tego celu najlepsze będą naturalne balsamy takie jak:

balsam kolagenowy Symbiotics,

oliwkowy balsam do ciała Ziaja,

rewitalizujący balsam do ciała słony karmel ZIAJA,

kozie mleko balsam do ciała ZIAJA,

balsam do ciała z olejem kokosowym GlySkinCare.

Każda z tych propozycji to balsamy wyprodukowane przy użyciu produktów naturalnych, które korzystnie wpłyną na stan skóry.

Dlaczego nawilżenie skóry jest tak ważne?

Nawilżanie skóry zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz jest ogromnie ważne do zachowania jej młodego wyglądu. Niestety skóra to narząd, który z wiekiem traci jędrność, a brak codziennej pielęgnacji i częste przesuszanie mają dodatkowo niekorzystny wpływ. Dbając o odpowiednie nawilżenie, zyskujemy czas, w którym skóra będzie ciągle wyglądać młodo i świeżo.

Kremy nawilżające dla niej i dla niego

Choć z reguły to kobiety bardziej dbają o nawilżenie skóry, to również mężczyźni powinni zwrócić uwagę na codzienną pielęgnację. Nasza drogeria oferuje produkty zarówno dla pań, jak i dla panów. Warto zwrócić uwagę na kremy nawilżające dostępne w naszej ofercie, a są to między innymi: maść kremowa Propolis, krem do twarzy ZIAJA YEGO, maść propolisowa, a także, nawilżające masło do ciała. Każdy z tych produktów idealni sprawdzi się jako prezent. Sprawdź, jakie jeszcze produkty znajdują się w naszym asortymencie!

Ciało to nic innego jak nasza osłona, a jednocześnie wizytówka. Wymaga troski i pielęgnacji, by zachować zdrowy i promienny wygląd. Oprócz codziennej higieny ważne jest również używanie odpowiednich kosmetyków, które będą odpowiedzią na potrzeby konkretnego typu skóry. W naszym sklepie zdajemy sobie sprawę, że każdy rodzaj skóry jest inny, dlatego proponujemy szeroki wybór naturalnych kremów i balsamów do ciała. Dzięki temu, każdy znajdzie dla siebie produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Balsam do ciała – codzienna pielęgnacja po kąpieli

Prawidłowa pielęgnacja ciała to coś więcej niż tylko kąpiel. To odpowiednie nawilżanie jest kluczem do zachowania młodego i zdrowego wyglądu skóry. Balsamowanie ciała warto wykonać co najmniej raz dziennie. Poświęcenie kilku minut na zabiegi pielęgnacyjne, w ogromnym stopniu wpłyną na jędrność skóry i przyczynią się do zwiększenia przepływu limfatycznego. Dlatego warto sięgnąć po naturalne balsamy do ciała dostępne w naszej ofercie.

Poznaj naturalne balsamy takie jak:

-Balsam kolagenowy Symbiotics - Kolagen to jedno z najważniejszych białek w skórze. W miarę jak organizm starzeje się, produkcja kolagenu spada, prowadząc do utraty jędrności i pojawienia się zmarszczek. Balsam kolagenowy Symbiotics pomaga w przywróceniu elastyczności i młodego wyglądu skóry.

-Oliwkowy balsam do ciała Ziaja - Oliwkowy balsam do ciała Ziaja dostarcza skórze niezbędnych substancji odżywczych, pomagając w utrzymaniu jej miękkości i elastyczności.

-Rewitalizujący balsam do ciała słony karmel ZIAJA - Jeśli szukasz czegoś, co nie tylko nawilży skórę, ale także nada jej delikatny zapach słodkiego karmelu, ten balsam jest dla Ciebie. Ziaja Rewitalizujący Balsam do Ciała Słony Karmel łączy w sobie właściwości nawilżające i zapachowe.

-Kozie mleko balsam do ciała ZIAJA - Kozie mleko znane jest ze swoich właściwości odżywczych. Kozie mleko balsam do ciała Ziaja doskonale nadaje się do pielęgnacji suchej i wrażliwej skóry, pozostawiając ją gładką i nawilżoną.

-Balsam do ciała z olejem kokosowym GlySkinCare - Olej kokosowy to jeden z bardziej uniwersalnych składników. Balsam z olejem kokosowym od GlySkinCare zapewnia skórze głębokie nawilżenie, pomaga w ochronie przed wysuszeniem i działa odżywczo na skórę.

Każda z tych propozycji to balsamy wyprodukowane przy użyciu produktów naturalnych, które korzystnie wpływają na stan skóry.

Dlaczego nawilżenie skóry jest tak ważne?

Skóra potrzebuje nawilżenia zarówno od wewnątrz, poprzez picie odpowiedniej ilości wody, jak i od zewnątrz, dzięki stosowaniu wysokiej jakości kosmetyków. Dzięki odpowiedniemu nawilżeniu, skóra pozostaje jędrna, promienna i zdrowa. Dbając o odpowiednie nawilżenie, zyskujemy czas, w którym skóra będzie ciągle wyglądać młodo i świeżo. Ponadto jest wówczas mniej podatna na utratę elastyczności i pojawienie się zmarszczek, a także lepiej radzi sobie z promieniowaniem UV i innymi czynnikami środowiskowymi.

Kremy nawilżające dla niej i dla niego

Choć z reguły to kobiety bardziej dbają o nawilżenie skóry, mężczyźni również powinni zwrócić uwagę na codzienną pielęgnację. Nasza drogeria oferuje produkty zarówno dla pań, jak i dla panów. Warto zwrócić uwagę na kremy nawilżające dostępne w naszej ofercie, a są to między innymi: 

-Maść Kremowa Propolis - to naturalny produkt o wielu właściwościach pielęgnacyjnych. Działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie, doskonale nadaje się do pielęgnacji skóry problematycznej.

-Krem do Twarzy ZIAJA YEGO - Mężczyźni także potrzebują odpowiedniego kremu do twarzy. Krem ZIAJA YEGO to produkt stworzony specjalnie z myślą o męskiej skórze. Nawilża, łagodzi podrażnienia po goleniu i pomaga utrzymać skórę w dobrej kondycji.

-Nawilżające Masło do Ciała - to doskonały wybór dla osób o skórze skłonnej do przesuszeń. Masło to dostarcza skórze składników odżywczych i pomaga zachować jej miękkość i jędrność.

Każdy z tych produktów idealni sprawdzi się jako prezent. Sprawdź, jakie jeszcze produkty znajdują się w naszym asortymencie!

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.