Compare Products

  • You have no items to compare.

Higiena ucha - krople i spraye do uszu

Aktywne filtry

Krople do uszu i inne produkty do higieny ucha

Niewiele osób przywiązuje odpowiednio dużą wagę do codziennej higieny uszu. Niestety, ogólnie rzecz ujmując, o uszy nie dbamy tak bardzo jak o twarz, włosy czy choćby oczy. Jest to oczywisty błąd, ponieważ zaniedbanie higieny uszu może skutkować nawet takimi dolegliwościami jak zaburzenia słuchu oraz bóle głowy. W internetowej drogerii Puls dla Zdrowia doskonale wiemy, jak ważną rolę odgrywają produkty do higieny ucha, dlatego w naszej ofercie można znaleźć między innymi różnego rodzaju krople do uszu i specjalne spraye. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją naszego sklepu online.

Krople i spray na ból ucha 

Regularna, domowa higiena uszu jest ważna przede wszystkim z tego powodu, że może poprawić jakość słuchu i komfort słyszenia. Z drugiej strony, należy pamiętać o tym, że nieprawidłowo przeprowadzana higiena ucha może nie tylko pogarszać jakość słuchu, ale również doprowadzić do trwałego uszkodzenia narządu słuchu.

Wiele osób zamiast korzystać z kropli i sprayu do uszu, ogranicza się do stosowania patyczków higienicznych i wybierania nimi woskowiny usznej. Tymczasem trzeba pamiętać o tym, że wydzielina ta chroni błonę bębenkową, oczyszcza kanał słuchowy i zapobiega stanom zapalnym, nie pozwalając się rozwijać szkodliwym bakteriom. Zbyt intensywne czyszczenie ucha patyczkiem niszczy zatem po prostu naturalną barierę ochronną ucha. Warto też pamiętać, że częste usuwanie woskowiny może skłonić organizm do wytwarzania jej w jeszcze większej ilości i odniesienia efektu przeciwnego do zamierzonego. Jeżeli chcesz korzystać z patyczków higienicznych, powinieneś ich używać wyłącznie do delikatnego czyszczenia małżowiny usznej.

Spraye i krople do ucha – czym czyścić uszy?

Oczywiście, nagromadzenie się woskowiny w przewodzie słuchowym może doprowadzić do pogorszenia się słuchu. Trzeba jednak mieć świadomość tego, że takie sytuacje i tak najczęściej są spowodowane nieumiejętnym i zbyt intensywnym operowaniem patyczkami higienicznymi. Tymczasem znacznie lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie spray do uszu, który można dostać między innymi w naszej drogerii internetowej Puls dla Zdrowia.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz spraye do uszu od renomowanych i uznanych producentów, takich jak CeruClear, Fonix czy Vaxol. Tego typu produkty idealnie nadają się do wygodnego, skutecznego i łatwego oczyszczania uszu z woskowiny usznej zarówno u dorosłych, jak również u dzieci. Spray delikatnie zmiękcza woskowinę i natłuszcza przewód słuchowy, dzięki czemu swobodnie może ona wydostać się na zewnątrz. Co więcej, spray nie tylko zapobiega powstawaniu czopków woskowinowych, ale także wspiera proces samooczyszczania się ucha i chroni przed przedostaniem się wody do wnętrza ucha, zapobiegając tym samym infekcjom.

Zamów spraye i krople na ból ucha w drogerii internetowej Puls dla Zdrowia

W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć nie tylko spraye do czyszczenia uszu, ale również specjalne krople na ból ucha, które mają wspomagające działanie przy dolegliwościach bólowych i zapalnych zewnętrznego przewodu słuchowego. Mogą one być stosowane zarówno przy dolegliwościach spowodowanych długotrwałym noszeniem słuchawek, obrzękiem i swędzeniem lub ekspozycją na działanie wody i wilgoci, jak również nagromadzeniem się woskowiny usznej. Osobom, które zmagają się ze stanami zapalnymi i towarzyszącymi im obrzękami, bólami i swędzeniem, polecamy natomiast krople na zapalenie ucha.

Krople na zapalenie ucha i spraye w sklepie Puls dla Zdrowia

Jeżeli potrzebujesz wysokiej jakości sprayów do ucha i kropli na zapalenie uszu lub do czyszczenia uszu, jesteś w odpowiednim miejscu, ponieważ posiadamy produkty od renomowanych i uznanych producentów. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu mailowego lub telefonicznego w przypadku wystąpienia ewentualnych pytań lub wątpliwości. Zachęcamy również do odwiedzania punktów stacjonarnych naszej drogerii Puls dla Zdrowia.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.