Compare Products

  • You have no items to compare.

Kremy i olejki do opalania z filtrem SPF 10

Aktywne filtry

Ochrona przed promieniowaniem UV jest ogromnie ważna. Szkodliwy wpływ na stan skóry, jakie niesie ze sobą wpływ słońca, bardzo często jest stanem nieodwracalnym. Dlatego tak ważna jest używanie odpowiednich kosmetyków, które zapewnią skórze ochronę przed szkodliwym promieniowaniem. Jakie produkty wybrać i kiedy ich używać?

Kto powinien stosować kosmetyki do opalania?

Kosmetyki do opalania to produkty, których zadaniem jest ochrona skóry przed poparzeniami i wpływem promieni UV. Niewiele osób ma świadomość, że już wiosną, wczesną jesienią, skóra każdego człowieka wymaga dodatkowej ochrony. Choć mogłoby się wydawać, że  o tej porze roku słońce nie mam niekorzystnego wpływu na naszą skórę, to rzeczywistość jest zupełnie inna. Kosmetyki do opalania SPF 10 powinny być używane przez dzieci i dorosłych od pierwszych wiosennych tygodni. 

W naszym sklepie znaleźć można różne produkty do opalania SPF 10, a należą do nich:

- krem nawilżający Ziaja,
- emulsja do opalania Ziaja,
- krem wyciszający rumień Ziaja,
- olejek do opalania Ziaja.

Każdy z tych produktów zapewnia ochronę przed wpływem promieniowania UV.

Skóra wrażliwa i naczynkowa – jakie kosmetyki do opalania wybrać?

Każdy rodzaj skóry wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Jednak osoby, których skóra jest wrażliwa i naczynkowa powinny zwrócić szczególną uwagę na codzienną pielęgnację. Użycie kremów ochronnych, które będą stanowić barierę przed szkodliwym promieniowaniem, w znaczący sposób wpłynie na poprawę kondycji skóry i pozwoli na regenerację. Dla takich osób polecane będą specjalne kremy stanowiące kurację dla skóry naczynkowej.

Kiedy stosować kosmetyki do opalania?

Kosmetyki do opalania powinny być stosowane bezpośrednio przed ekspozycją skóry na promienie słoneczne. Należy jednak pamiętać o odpowiednim dobraniu filtra do warunków pogodowych. W przypadku delikatnego słońca dobre będą kosmetyki do opalania SPF 10. Oprócz tego ważną jest również codzienna pielęgnacja i ochrona skóry twarzy. W naszej drogerii znajduje się wiele produktów, które ułatwią ochronę przed promieniowaniem UV.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.