Compare Products

  • You have no items to compare.

AEROZOLE, SPRAYE NA PRZEZIĘBIENIE I GRYPĘ

Aktywne filtry

Zatkany nos, bóle zatok i gardła to bardzo częste objawy, rozpoczynającej się choroby. Choć symptomy mogą wydawać się błahe, to nieleczone mogą być przyczyną poważnych i bolesnych powikłań. Aerozole do nosa i spraye do gardła, a  to świetny sposób na udrożnienie zatkanego nosa i złagodzenie uporczywego bólu gardła. W naszej drogerii znajdziesz kilka ciekawych produktów, które pozwolą Ci odetchnąć w tych trudnych momentach.

Spraye do gardła – skuteczna walka z przeziębieniem

Ból gardła może skutecznie uniemożliwić radość ze spożywanych płynów i pokarmów. Co więcej, może sprawić, że ta prozaiczna czynność będzie bardzo nieprzyjemna i bolesna. Aby temu zapobiec i walczyć z pojawiającymi się objawami można stosować spraye do gardła, których celem jest zminimalizowanie bólu i leczenie podrażnionych błon śluzowych gardła. Do tego rodzaju produktów możemy zaliczyć:

Heltiso Nanoagin – spray do gardła,
Gloasal – spray na suche gardło,
GOLDisept – spray do ust i gardła,
Bloxin – spray do jamy ustnej,
Islaherb – spray do gardła,
Gardlox Manusilver – spray do gardła.

Spray do gardła to skuteczny sposób nie tylko na walkę z przeziębienie, ale także z uczuciem suchości i chrypką, która może przeszkadzać podczas mówienia. Sprawdź naszą ofertę i ciesz się codziennością bez bólu gardła.

Aerozole do inhalacji – skuteczna walka z zatkanymi zatokami

Zatkane zatoki to zmora osób, które zmagają się z powracającymi alergiami. Ulgą mogą okazać się aerozole do inhalacji, które skutecznie udrażniają drogi oddechowe i mają bardzo długie działanie. Spreje do nosa to również świetny sposób na walkę z uciążliwym katarem. W naszej drogerii znajdziesz fantastyczne środki do tego celu, a są to:

Hysan Care – aerozol do nosa,
Fiorda Protect MD – spray do nosa,
Nanovix Silver Katar – spray do nosa,
Pelafen MD – spray do nosa na zatoki.

Oprócz wymienionych wyżej preparatów w naszym sklepie znaleźć można inne warte uwagi produkty, które pomogą w walce z przeziębieniem i redukują ucisk w obrębie nosa. Przed zakupem aerozoli do nosa warto sprawdzić przeznaczenie produktu, ponieważ nie wszystkie preparaty mogą być używane przez dzieci.

Dlaczego warto sięgać po aerozole i spraye?

Preparaty w postaci aerozoli i spraye to fantastyczne środki, które są bardzo skuteczne, działają szybko i jednocześnie nie obciążają układu pokarmowego. Mają działanie miejscowe, a ich zaletą jest niewielki rozmiar, dzięki czemu możemy je ze sobą wziąć praktycznie wszędzie. Do tego są bardzo wygodne w aplikacji i taka forma leczenia jest bardzo łatwa zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Nie czekaj i już teraz wybierz aerozole i spraye, które pomogą Ci w codziennym funkcjonowaniu. Bo trzeba mieć świadomość, że niektóre z tych produktów, przeznaczone są do użytku codziennego, a ich celem jest poprawienie stanu jamy ustnej, a także walka z chrapaniem i innymi popularnymi dolegliwościami, które nie zawsze są związane z chorobą. Sprawdź naszą ofertę i ciesz się zdrowiem przez długi czas, korzystając z preparatów, które są dostępne w naszej drogerii.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.