Compare Products

  • You have no items to compare.

Higiena intymna dla kobiet i mężczyzn

Aktywne filtry

Mydło uważane jest za podstawowy produkt higieniczny, jednak strefy intymne potrzebują indywidualnego podejścia. Do pielęgnacji tych części ciała należy używać produktów przeznaczonych do tego celu. Higiena intymna dla kobiet związane jest z koniecznością wyboru odpowiednich produktów, które będą współgrać z pH części intymnych, a także z potrzebami każdej kobiety. W naszej drogerii znajdziesz produkty, które z pewnością przyniosą ulgę w kłopotliwy dolegliwościach i będą stanowić naturalną barierę ochronną przed różnymi infekcjami i bakteriami.

Naturalne produkty do higieny intymnej – co należy o nich wiedzieć?

Bezpieczne produkty do higieny intymnej to naturalne preparaty, które powinny być wybierane i stosowane z ogromną rozwagą. Dbałość o higienę jest niezwykle ważna, jednak do tego celu nie można wykorzystywać produktów, które mogą podrażniać wrażliwe partie ciał. Do higieny okolic krocza należy wybierać delikatne płyny z naturalnym składem. Do tego typu artykułów higienicznych możemy zaliczyć:

Ziaja Intima – normalizująca pianka do higieny intymnej nektar żurawiny,

LACTACYD PHARMA –  ochronny płyn ginekologiczny,

Ziaja Intima – kremowy płyn do higieny intymnej z kwasem laktobionowym,

Iladian –  żel do higieny intymnej,

BAMBINO RODZINA – żel do higieny intymnej z nagietka,

Iladian – żel do higieny intymnej dla dziewczynek.

Ogromna ilość płynów do higieny intymnej sprawia, że kobiety niejednokrotnie czują się zagubione i nie do końca wiedzą, który rodzaj będzie dla nich odpowiedni. Dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na informacje zawarte na opakowaniach i dopasować produkty do własnych potrzeb. Ważne jest też wybieranie kosmetyków, dedykowanych do wieku. Zdecydowanie inny skład będą miały żele do higieny intymnej dla dziewczynek, a inne dla kobiet dojrzałych.

Dlaczego należy wybierać bezpieczne produkty do higieny intymnej?

Bezpieczne produkty do higieny intymnej to gwarancja długotrwałego zdrowia i uczucia świeżości. Wybierając płyny dedykowane do stref intymnych, kobiety mogą mieć pewność, że do tej pory często powracające infekcje grzybicze lub bakteryjne, odejdą w niepamięć. Dodatkowo dobrej jakości płyny do higieny intymnej nie będą powodowały podrażnień, a uczucie swędzenia i pieczenia będzie tylko niemiłym wspomnieniem. Oczywiście nie tylko kobiety powinny zwracać uwagę na kosmetyki, których używają do codziennych zabiegów higienicznych. Panowie, a także dzieci również powinny korzystać z płynów do higieny intymnej, których skład będzie dedykowany ich potrzebom.

Higiena intymna dla kobiet – poznaj najlepsze produkty

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie są najlepsze produkty do higieny intymnej, to zapoznaj się z artykułami dostępnymi w naszym sklepie internetowym. Bez wątpienia jednymi z najlepszych są produkty marek: Ziaja, Biały Jeleń, HydroVag i Tołpa.

Nie czekaj już teraz zamów naturalne produkty do higieny intymnej, które pozwolą odczuć ulgę i będą stanowić fantastyczną ochronę naturalnej flory bakteryjnej.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.