Compare Products

  • You have no items to compare.

Balsamy do rąk - nawilżające, ujędrniające

Aktywne filtry

Nawilżające balsamy do pielęgnacji dłoni – zastosowanie w codziennej pielęgnacji

Każdego dnia Twoje dłonie są narażone na szereg czynników zewnętrznych, które negatywnie wpływają na zdrowie skóry. To nie tylko urazy spowodowane otarciami, ale przede wszystkim zjawisko przesuszenia, pojawiające się szczególnie często zimą. W praktyce jednak osoby z wrażliwą skórą mogą borykać się z tym problemem nawet przez cały rok. Dolegliwości kryjące się pod postacią suchości, wrażliwości i przemian kolorystycznych są najpowszechniejsze, również poza sezonem zimowym. Jak temu zaradzić? Z pomocą przychodzi przede wszystkim odpowiednio dobrany balsam do rąk, który może być stosowany w codziennej pielęgnacji do rewitalizacji i odżywienia suchych fragmentów skóry. To preparaty skuteczne, zapewniające szybkie efekty. Możesz je stosować profilaktycznie, nawet gdy nie występuje zjawisko suchej skóry – w ten sposób zabezpieczysz ciało przed zewnętrznymi czynnikami. Balsamy do rąk to również sposób na dostarczanie do skóry ważnych witamin, które odpowiadają za jej jędrność i elastyczność. Dlatego warto stosować takie kosmetyki w codziennej pielęgnacji.

Naturalny balsam do rąk

Skóra na dłoniach może być sucha i pękać przede wszystkim ze względu na niedostateczny poziom ochrony. Ten fragment ciała jest szczególnie narażony na zewnętrzne czynniki, dlatego tak ważne jest odpowiednie dobieranie i stosowanie kosmetyków. Jeżeli szukasz balsamu do rąk dla siebie, koniecznie wybierz preparat składający się z naturalnych surowców. Najczęściej produkty o takim charakterze posiadają masła Shea i murumur oraz olejki roślinne, których zadaniem jest odżywienie, nawilżenie i rewitalizacja naskórka. Istotnym elementem preparatów jest także ekstrakt z figi, który eliminuje wolne rodniki i pobudza budowę kolagenu odpowiedzialnego za jędrność ciała. Bardzo często balsamy do rąk posiadają składniki odpowiedzialne za tworzenie przyjaznego aromatu. Dzięki temu aplikacja kosmetyku jest jeszcze przyjemniejsza i pozwala na ukojenie oraz odprężenie.

Kompleksowa pielęgnacja dłoni

Drogeria internetowa Puls Dla Zdrowia to miejsce, w którym znajdziesz kosmetyki dostosowane do własnych preferencji. Poza balsamami do rąk proponujemy szereg innych wyrobów dla Niej i dla Niego. To między innymi mleczka, olejki i kremy do ciała, a także suplementy diety, trany, czy produkty do makijażu. W trosce o potrzeby klientów przygotowano kompleksowy asortyment składający się wyłącznie z produktów od renomowanych marek. Wyroby te zapewniają niezawodność podczas stosowania, na dodatek występują w atrakcyjnych cenach. Balsamy do rąk, podobnie jak wiele innych kosmetyków – na przykład olejki lub kremy – możesz stosować profilaktycznie lub w sytuacji, gdy stan skóry będzie wymagać interwencji. Dzięki nim dłonie przestaną być nadmiernie wrażliwe na bodźce, dodatkowo wyeliminujesz zjawisko suchości, a popękany naskórek ulegnie regeneracji. Choć balsam do rąk jest kojarzony przede wszystkim z sezonem zimowym, możesz stosować kosmetyki o takim charakterze przez cały rok, tym samym skutecznie zabezpieczając i pielęgnując swoje ciało.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.