Compare Products

  • You have no items to compare.

Aspiratory do nosa

Aktywne filtry

Ogromnym problemem w przypadku małych dzieci jest katar. Niemowlęta i noworodki nie potrafią sobie poradzić z usuwaniem wydzieliny ani z systematycznym oczyszczaniem nosa. Dlatego też pojawiły się produkty, które mają ułatwić codzienną higienę. Kompletując wyprawkę dla dziecka, nie powinno w niej zabraknąć aspiratora, który jest wygodnym i szybko działającym urządzeniem. Sprawdź, jakie aspiratory dostępne są w naszej ofercie.

Czym jest aspirator do nosa?

Aspirator do nosa ma za zadanie usunięcie z nosa wydzieliny w postaci kataru. Obecnie dostępnych jest wiele modeli aspiratorów. Niektóre z nich działają samodzielnie, dzięki wbudowanym bateriom, inne są kompatybilne z domowymi odkurzaczami. Niemniej jednak każdy z tych produktów jest skuteczny. Te niepozorne urządzenia w ogromnym stopniu ułatwiają rodzicom opiekę nad dziećmi i dbanie o ich higienę. Jeśli jeszcze nie masz swojego aspiratora do nosa, to przejrzyj ofertę naszej drogerii.

Dla kogo są przeznaczone aspiratory do nosa?

Niemowlęta i dzieci do 3 roku życia mogą mieć problemy z katarem. Pozostawienie wydzieliny w nosie u tak małych dzieci niekorzystnie wpływa na stan górnych dróg oddechowych i może pojawiać do rozwijania się chorób, takich jak:

zapalenie ucha środkowego,
zapalenie zatok,
zapalenia gardła i krtani,
zapalenie oskrzeli,
zapalenie płuc.

Niepozorny katar może okazać się bardzo niebezpieczny, jeśli nie będzie systematycznie usuwany z nosa. Aspiratory do nosa to produkty przeznaczone dla najmłodszy, czyli noworodków, niemowląt, a także dzieci do 3 lat. Mogą się okazać przydatne również w przypadku starszych dzieci z niepełnosprawnościami.

Jaki aspirator do nosa kupić?

Wybierz wygodny aspirator do nosa z naszej drogerii. Chętnie kupowane są aspiratory, które można podłączyć do odkurzacza, który bardzo szybko i skutecznie usuwa wydzielinę z nosa. Warte uwagi są również aspiratory akumulatorowe i na baterie, które posiadamy w naszej ofercie. Do najcichszych należą aspiratory, które działają przy pomocy wciąganego powietrza. Po umieszczeniu odpowiedniej części w nosie dziecka rodzic powinien wciągnąć powietrze przez ustnik, dzięki czemu wydzielina zostanie usunięta z przegród nosowych. Obecnie w naszej drogerii oferujemy:

Sopelek 3+ – aspirator usuwający wydzielinę z nosa,
aspirator elektryczny do nosa NOVAMA Pingo,
MARIMER Aspirator do oczyszczania nosa,
aspirator Katarek Travel 2 w 1.

Oprócz aspiratorów dostępne są również akcesoria do czyszczenia, a także różne końcówki, które wymagać będą wymiany. To między innymi:

Sopelek 2 – jednorazowe filtry
OLEOFARM Noson – końcówki aspiratora do nosa.

Każdy z tych produktów dostępny jest w ofercie naszej drogerii. Jeśli zależy Ci na wyposażeniu kosmetyczki Twojego maluszka, to aspirator do noska koniecznie powinien się w niej znaleźć, ponieważ jest wygodną alternatywą dla ręcznego sprzętu takiego jak gruszki. Nie czekaj i już teraz zrób zakupy w naszej drogerii, w której znajdziesz aspiratory, a także wszystkie niezbędne części!

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.