Compare Products

  • You have no items to compare.

Tampony higieniczne z bawełny

Aktywne filtry

Tampony to niekwestionowany rywal podpasek, które od lat towarzyszą kobietom podczas menstruacji. Artykuły higieniczne, jakimi są tampony, przeznaczone są dla pań, które chcą zachować komfort i pewność siebie w każdych okolicznościach. To produkt higieniczny dla kobiet aktywnych, którym zależy wygodnym uprawianiu sportu lub oddawaniu się ulubionej aktywności fizycznej.

Tampony — wygoda i bezpieczeństwo

Tampony higieniczne to produkt wykonany z myślą o kobietach, które chcą się czuć dobrze we własnej skórze. W ofercie znaleźć można tampony takich marek, jak OB, a także Bella. Marki te od lat tworzą artykuły higieniczne z myślą o kobietach. W ofercie znaleźć można tampony w różnych rozmiarach, które odpowiadają intensywności krwawienia. Sugerując się oznaczeniami, w bardzo łatwy sposób można dobrać odpowiedni produkt do własnego zapotrzebowania.

Tampony higieniczne – czy są wygodniejsze niż podpaski?

Zdecydowanie tampony higieniczne wygrywają, jeśli celem kobiety jest osiągnięcie komfortu. Podczas stosowania tamponów, kobieta zyskuje pewność, że tampon zostanie na swoim miejscu i nie dojdzie do przykrego zdarzenia, które mogłoby wpłynąć na jej pewność siebie. Dodatkowo tampony są o wiele łatwiejsze do przechowywania niż podpaski.  Zajmują o wiele mniej miejsca w torebce i są o wiele bardziej dyskretne, co może mieć spore znaczenie wielu pań.

Czy tampony są bezpieczne dla zdrowia?

Tampony to artykuły higieniczne wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, które są w pełni bezpieczne dla zdrowia kobiet. Lata badań sprawiły, że firmy produkujące tego typu artykuły higieniczne, stworzyły linie produktów odpowiadających na oczekiwania świadomych i silnych kobiet. Umiejętne używanie tamponów, a także zachowanie odpowiedniej higieny i częstotliwości wymiany tych artykułów higienicznych wyklucza do minimum wystąpienia jakichkolwiek reakcji niepożądanych.

W naszym sklepie znaleźć można tampony higieniczne znanych i cenionych firm, przeznaczone dla kobiet, którym zależy na dyskrecji i wygodzie. Sprawdź dostępny asortyment.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.