Compare Products

  • You have no items to compare.

Tampony

Aktywne filtry

Tampony to niekwestionowany rywal podpasek, które od lat towarzyszą kobietom podczas menstruacji. Artykuły higieniczne, jakimi są tampony, przeznaczone są dla pań, które chcą zachować komfort i pewność siebie w każdych okolicznościach. To produkt higieniczny dla kobiet aktywnych, którym zależy wygodnym uprawianiu sportu lub oddawaniu się ulubionej aktywności fizycznej.

Tampony — wygoda i bezpieczeństwo

Tampony higieniczne to produkt wykonany z myślą o kobietach, które chcą się czuć dobrze we własnej skórze. W ofercie znaleźć można tampony takich marek, jak O.B, a także Bella. Marki te od lat tworzą artykuły higieniczne z myślą o kobietach. W ofercie znaleźć można tampony w różnych rozmiarach, które odpowiadają intensywności krwawienia. Sugerując się oznaczeniami, w bardzo łatwy sposób można dobrać odpowiedni produkt do własnego zapotrzebowania.

Tampony higieniczne – czy są wygodniejsze niż podpaski?

Zdecydowanie tampony higieniczne wygrywają, jeśli celem kobiety jest osiągnięcie komfortu. Podczas stosowania tamponów, kobieta zyskuje pewność, że tampon zostanie na swoim miejscu i nie dojdzie do przykrego zdarzenia, które mogłoby wpłynąć na jej pewność siebie. Dodatkowo tampony są o wiele łatwiejsze do przechowywania.  Zajmują o wiele mniej miejsca w torebce i są o wiele bardziej dyskretne, co może mieć spore znaczenie wielu pań.

Czy tampony są bezpieczne dla zdrowia?

Tampony to artykuły higieniczne wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, które są w pełni bezpieczne dla zdrowia kobiet. Lata badań sprawiły, że firmy produkujące tego typu artykuły higieniczne, stworzyły linie produktów odpowiadających na oczekiwania świadomych i silnych kobiet. Umiejętne używanie tamponów, a także zachowanie odpowiedniej higieny i częstotliwości wymiany tych środków higienicznych wyklucza do minimum wystąpienia jakichkolwiek reakcji niepożądanych.

W naszym sklepie znaleźć można tampony higieniczne znanych i cenionych firm, przeznaczone dla kobiet, którym zależy na dyskrecji i wygodzie. Sprawdź dostępny asortyment.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.