Compare Products

  • You have no items to compare.

Testy helicobacter Pylori

Aktywne filtry

Zakażenie bakterią Helicobacter pylori jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia człowieku. Bakteria ta ma bardzo niekorzystny wpływ na układ trawienny, powodując choroby żołądka, ale nie tylko. Ta podstępna bakteria może powodować poważne problemy neurologiczne, a także hematologiczne, okulistyczne i dermatologiczne. Na szczęście można w bardzo łatwy sposób wykryć obecność tej bakterii w naszym organizmie, a pomogą w tym testy, które można zakupić w naszej drogerii.

Na czym polegają testy helicobacter pylori?

Produkty dostępne w naszym sklepie to wysokiej jakości sprzęt medyczny, stworzony przez znane i cenione firmy. Przykładem jakościowych marek mogą być Domowe Laboratorium i Biomerica. Marki te specjalizują się w produkcji testów, które można wykonać samodzielnie we własnym domu. To ogromne ułatwienie szczególnie dla osób, które nie mają czasu lub możliwości na wykonanie badań w laboratorium. Choć nie zastąpią  ich, to jednak pozwolą dać wymierny obraz tego, czy w organizmie zachodzą niepokojące zmiany. Testy oferowane przez nasz sklep, można wykonać z kału i z krwi. Każdy z nich jest bardzo prostym sposobem, na kontrolę własnego stanu zdrowia.

Dlaczego warto kupić testy helicobacter pylori?

Choć domowe testy nie zastąpią badań przeprowadzanych w laboratoriach, to jednak coraz więcej osób bardzo chętnie po nie sięga. Produkty te w łatwy i przystępny sposób potrafią zobrazować, czy dany przypadek wymaga konsultacji i interwencji medycznej. Bardzo wiele osób bagatelizuje różne sygnały wysyłane przez organizm i na konsultację lekarską, a także badania decydują się, gdy symptomy stają się uciążliwe. Możliwość wykonania łatwych testów w domu sprawi, że osoby chore będą mogły szybciej zareagować zmobilizowane wykonanymi przez siebie testami. Dlatego nie czekaj i sprawdź naszą ofertę.

Objawy helicobacter pylori

Wykonanie testów medycznych to łatwa czynność, która może być wykonana samodzielnie. Do zrobienia takich badań mogą skłonić nas objawy, które świadczą o pojawieniu się w organizmie bakterii helicobacter pylori, a należą do nich:

  • stany podgorączkowe,
  • nudności,
  • niestrawność,
  • biegunki,
  • bóle brzucha,
  • wzdęcia.

Przedłużająca się obecność tych objawów, powinna być sygnałem ostrzegawczym, który skłoni nas do wykonania testów, a w razie pozytywnego wyniku, do leczenia. Brak reakcji może być powodem powstawania różnych niebezpiecznych chorób, takich jak: rak żołądka, choroba wrzodowa, czy przerost błony śluzowej żołądka.

Testy Helicobacter w drogerii Puls dla Zdrowia

Oferta naszej drogerii bogata jest w produkty, które będą przydatne w wykryciu podstępnej bakterii, którą jest helicobacter pylori. Obecnie można skorzystać z:

Domowe Laboratorium, Test Helicobakter Antygen, wykrywający antygen Helicobacter Pylori, który jest testem z kału,

Domowe Laboratorium, Test Helicobacter, wykrywający Helicobacter, który jest testem z krwi,

Biomerica test diagnostyczny wykrywanie Helicobacter, który jest testem z krwi.

Nie zwlekaj i zadbaj o swoje zdrowie! Z produktami oferowanymi w naszym sklepie to będzie czysta przyjemność!

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.