Compare Products

  • You have no items to compare.

Maski do rąk i dłoni - regenerujące i nawilżające

Aktywne filtry

Regeneracyjne maski na dłonie 

Chcesz odpowiednio zadbać o zdrowie swoich dłoni? Doskwiera Ci suchość, podrażnienia, a skóra ciągle pęka lub jest zaczerwieniona? W takiej sytuacji warto sięgnąć po maski do rąk o właściwościach regeneracyjnych i rewitalizujących. To preparaty zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, a ich regularne stosowanie pozwala pozbyć się szorstkich dłoni, które są po prostu nieprzyjemne w dotyku. Stosowanie maski do rąk przydaje się nie tylko jesienią lub zimą, ale także podczas cieplejszych dni. Wówczas skóra również jest narażona na czynniki zewnętrzne, głównie promieniowanie UV oraz wysoką temperaturę. Odpowiednio nawilżony i zabezpieczony naskórek jest mniej podatny na uszkodzenie oraz podrażnienie. Z tego względu stosowanie maski do rąk jest powszechne i korzystnie wpływa na witalność dłoni. Takie rozwiązanie przypomina nieco aplikację kremu. Maski do rąk zapewniają szybkie i efektywne wchłanianie składników aktywnych, co sprzyja odżywieniu i ochronie skóry. Produkty o takim charakterze mają za zadanie dostarczyć witamin, które pozwalają zregenerować podrażnione dłonie.

Kiedy stosować maski do dłoni?

Skóra na rękach jest cienka i podatna wysuszenie. Możesz jednak temu zapobiec, aplikując odpowiednie kosmetyki. Maski do dłoni są tego fenomenalnym przykładem. Mogą być stosowane profilaktycznie oraz w sytuacji, gdy naskórek jest zniszczony i wymaga regeneracji oraz odżywienia. Należy jednak dokładnie zapoznać się ze specyfikacją konkretnego produktu. Niektóre maski do dłoni powinny być aplikowane raz w tygodniu, a inne codziennie. Dlatego sprawdź informacje znajdujące się na opakowaniu i ulotce danego kosmetyku przed jego zastosowaniem. Każde uszkodzenie skóry na dłoniach jest nieprzyjemne – to część ciała potrzebna do codziennego funkcjonowania, dlatego suchość czy podrażnienia należą do szczególnie problematycznych dolegliwości. Jeżeli wiesz, że należysz do osób ze szczególnie wrażliwymi rękoma, warto zaopatrzyć się w maski do dłoni, które będą stosowane podczas codziennej pielęgnacji, w trosce o odpowiednią ochronę.

Maseczka do rąk – jaką wybrać?

Decydując się na maseczkę do rąk, warto wybrać produkt z naturalnych składników. Wówczas możesz oczekiwać szybkich i widocznych efektów w postaci odżywienia, nawilżenia oraz regeneracji uszkodzonych fragmentów skóry. Szczególnie skuteczne są preparaty zawierające masło Shea oraz miód. To składniki o działaniu kojącym oraz regenerującym, dlatego doskonale sprawdzają się w przypadku nadmiernie suchych dłoni. Maseczka do rąk powinna również zawierać kolagen oraz kwas hialuronowy – to elementy odpowiedzialne za delikatność, jędrność oraz miękkość skóry. Regularne stosowanie tego rodzaju kosmetyku wraz z kremami do rąk przynosi gładkość oraz odżywia zniszczony naskórek. Dodatkowo maseczka do rąk chroni ciało przed wysuszeniem w przyszłości. W wielu przypadkach efekty są widoczne już po pierwszym użyciu, jednak dla długotrwałego efektu warto wdrożyć systematyczną kurację. Pamiętaj, aby maseczkę do rąk aplikować zgodnie z zaleceniami producenta wybranego preparatu.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.