Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 255,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Opakowanie

Opakowanie

Compare Products

  • You have no items to compare.

Witaminy i minerały w tabletkach i płynie

Dostępne 713 produkty

Pokazano 1-12 z 713 pozycji

Aktywne filtry

Suplementy diety – witaminy

Ludzki organizm do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje różnego rodzaju składników odżywczych i związków odżywczych, takich jak witaminy. Co więcej, powinna ich być w organizmie konkretna ilość – ich niedobór może bowiem prowadzić do wielu dolegliwości, związanych zarówno ze stanem fizycznym, jak również psychicznym. Osoby, które cierpią na niedobór konkretnych witamin, mogą – po uprzednim skonsultowaniu się z lekarzem – postawić na suplementację. W ofercie naszej internetowej drogerii Puls dla Zdrowia można znaleźć różne witaminy i minerały w tabletkach i płynie.

Kiedy można brać witaminy i minerały w tabletkach?

Osoby, które decydują się na stosowanie suplementacji, przede wszystkim powinny zastanowić się, kiedy w ogóle powinno się brać suplementy diety? Witaminy bowiem powinny trafiać do organizmu przede wszystkim za sprawą zdrowego trybu życia oraz zbilansowanej i bogatej w składniki odżywcze diety. Nie powinny one być stosowane jako alternatywa dla zdrowych, pełnowartościowych posiłków, ani tym bardziej jako lekarstwa.

Kiedy w takim razie oferowane przez nas witaminy sprawdzą się dobrze? Przede wszystkim wtedy, gdy tryb życia nie umożliwia naturalnego pozyskiwania witamin i minerałów. Dotyczy to między innymi osób, które pracują w klimatyzowanych, odciętych od światła słonecznego pomieszczeniach, a także osób, które ze względu na rodzaj pracy lub niepełnosprawność ruchową praktykują siedzący tryb życia. Pewne niedobory witamin mogą wynikać również z faktu, że stresująca i zapracowana codzienność nie zawsze umożliwia przygotowywanie pełnowartościowych posiłków.

Witaminy w tabletkach, w płynie i w proszku – jak rozpoznać niedobór?

Warto mieć świadomość tego, że objawy niedoboru witamin i minerałów w organizmie mogą być bardzo różne i może się zdarzyć, że symptomy takie świadczą o innym schorzeniu. Właśnie dlatego przed podjęciem decyzji o stosowaniu witamin w płynie i tabletkach należy skonsultować się z lekarzem. Trzeba też mieć na uwadze fakt, że niedobór różnych witamin daje inne objawy w organizmie.

Brak witamin B i C może skutkować na przykład objawami skórnymi, takimi jak siniaki, długie gojenie się ran, brązowe zabarwienie skóry lub jej bladość, a także widoczne żyły. Niedobór witaminy B może również odbić się na kondycji włosów. Różnego rodzaju witaminy z grupy A, B, C i D wpływają także na oczy, usta, język, zęby, przewód pokarmowy oraz układ naczyniowo-sercowy. Nie można zapomnieć także o objawach ogólnych. Osłabienie i skurcze mięśni, nerwowość, problemy z pamięcią i koncentracją, bezsenność oraz zimne dłonie i stopy także mogą świadczyć o niedoborach witamin i minerałów.

Witaminy dla dorosłych

Mówiąc o suplementach diety, musimy zaznaczyć, że bardzo ważne jest zwracanie uwagi na to, dla kogo są przewidziane konkretne witaminy w proszku, płynie czy w tabletkach. Wiele suplementów, które mają dostarczać do organizmu niezbędne minerały i witaminy, jest przewidzianych wyłącznie dla osób dorosłych. Organizm osób dojrzałych ma inne potrzeby niż organizm dziecięcy, dlatego należy zwrócić uwagę na to, by witaminy dla dorosłych nie dostały się w niepowołane ręce osób nieletnich.

Zamów witaminy w płynie, proszku i w tabletkach w drogerii internetowej Puls dla Zdrowia

Jeżeli szukasz witamin w tabletkach, płynie lub proszku, jesteś w odpowiednim miejscu. W asortymencie internetowego sklepu Puls dla Zdrowia zgromadziliśmy różnego rodzaju suplementy, minerały i witaminy w płynie, proszku czy w tabletkach, które zostały wyprodukowane przez renomowanych i uznanych producentów. Kupisz u nas suplementy diety z witaminami od takich producentów jak MyVita, Auditon, Falvit, Urydynox czy Biofer. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Suplementy w tabletkach i witaminy w proszku

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, nie wahaj się odezwać do nas telefonicznie lub mailowo. Nasi doradcy chętnie udzielą Ci odpowiedzi i doradzą, co kupić. Nasze suplementy w tabletkach i witaminy w proszku kupisz także w jednym z piętnastu naszych punktów stacjonarnych.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.