Compare Products

  • You have no items to compare.

Naturalne szampony bez SLS i SLES

Aktywne filtry

Szampony bez SLS i SLES do pielęgnacji

Substancje określane jako SLS oraz SLES należą do środków myjących i odpowiadają między innymi za pienienie szamponów. To elementy, które nie są groźne lub w szkodliwe, natomiast u wielu osób mogą wywołać nieprzyjemną reakcję, prowadząc do podrażnień, swędzenia i zaczerwienienia. Co należy zrobić w takiej sytuacji? Rozwiązaniem są szampony bez SLS i SLES przystosowane do codziennej pielęgnacji. Dzięki nim nie będziesz narażać się na wiele niedogodności: w tym przesuszania, czy wcześniej wspomnianych podrażnień. Takie preparaty nie obciążają włosów, a ich skład jest przede wszystkim naturalny. Należy pamiętać, że SLS i SLES mają właściwości pielęgnacyjne – skutecznie walczą z tłuszczem oraz wieloma innymi zanieczyszczeniami. Jeżeli jednak Twoja skóra jest podatna na podrażnienia, warto wybrać inny produkt, niezawierający tych substancji. Wówczas codzienna kąpiel będzie równie przyjemna i skuteczna, a Ty poczujesz się znacznie lepiej. Szampony bez SLS i SLES znajdziesz w drogerii internetowej Puls dla Zdrowia. Przedstawiamy bogatą ofertę jakościowych produktów w atrakcyjnych cenach.

Delikatne szampony bez SLS

Zaletą szamponów bez SLS jest przede wszystkim delikatność. To wyroby tworzone z myślą o osobach, które są szczególnie podatne na podrażnienia, a skóra jest podatna na wiele dolegliwości (zaczerwienienia, swędzenie lub występowanie AZS). Delikatne szampony bez SLS pozwalają wydajnie oczyścić włosy i ciało, bez zbędnych nieprzyjemności. To środki opracowane na bazie formuł, które obfitują w naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Wyroby te niejednokrotnie wyróżniają się właściwościami kojącymi – zawierają D-Panthenolu oraz Polidocanol, pomagające w utrzymaniu prawidłowego poziomu pH i mikrobiomu. Delikatne szampony bez SLS wyśmienicie sprawdzają się do codziennej pielęgnacji i pozwalają cieszyć się puszystą oraz miękką fryzurą, bez podrażnień. Wszystkie z przedstawionych produktów są wolne od środków, których obecność mogłaby negatywnie wpłynąć na stan Twojego zdrowia.

Dlaczego warto stosować szampony bez SLES i SLS?

Szampony bez SLES i SLS mają zastosowanie przede wszystkim w sytuacjach, gdy Twoja skóra jest narażona na podrażnienia wynikające z obecności tych substancji w preparacie, który stosujesz. Na takie kosmetyki decydują się również osoby, które cenią naturalność. W wielu przypadkach obecność obu wymienionych wyżej elementów wpływa na pojawienie się łupieżu lub suchości. Jeżeli chcesz więc kompleksowo zadbać o swoje ciało, szampony bez SLES i SLS będą właściwym rozwiązaniem. To produkty przeznaczone dla mężczyzn i kobiet w dosłownie każdym wieku. Ich aplikacja wygląda tak samo, jak w przypadku innych typów kosmetyków. Dzięki temu możesz cieszyć się ich skutecznym działaniem każdego dnia podczas mycia głowy. Przed zastosowaniem koniecznie zapoznaj się z rekomendacjami producenta oraz właściwościami danego preparatu. Zwykle szampony bez SLS i SLES mogą być aplikowane zarówno na włosy naturalne, jak i farbowane.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.