Compare Products

  • You have no items to compare.

Płyny micelarne do demakijażu twarzy

Aktywne filtry

Płyny micelarne do demakijażu

Nie bez powodu płyny micelarne są najchętniej wybieranym produktem do demakijażu. To kosmetyki skuteczne, a jednocześnie delikatne dla skóry. Z ich pomocą możesz pozbyć się wszystkich kosmetyków oraz zanieczyszczeń, które znalazły się na Twojej twarzy w ciągu dnia. Nawet niewielka ilość preparatu wystarczy, aby pozbyć się make-up’u odpornego na wodę oraz inne czynniki zewnętrzne. Płyny do demakijażu w formie micelarnej mają jedną ogromną zaletę: po zastosowaniu nie powodują dyskomfortu lub podrażnień. Mimo intensywnego działania kosmetyki te pozostają całkowicie bezpieczne dla skóry. Z tego względu znajdują zastosowanie dosłownie u każdej kobiety, bez względu na typ cery oraz wiek. Płyny micelarne od najlepszych producentów znajdziesz w asortymencie drogerii internetowej Puls dla Zdrowia – przygotowaliśmy kompleksową ofertę, z myślą o nawet najbardziej wymagających kobietach. Głęboko wierzymy, że znajdziesz u nas idealny płyn do demakijażu, który spełni Twoje oczekiwania.

Skuteczne płyny zmywania makijażu

Płyny do zmywania makijażu są produktami na tyle wszechstronnymi i uniwersalnymi, że możesz je wykorzystywać również do przemywania szyi, powiek, ramion, czy dekoltu. W większości przypadków jakość tkwi w prostocie – kosmetyki te posiadają nieskomplikowany skład, bez dodatku zbędnych składników, dlatego są łagodne i nie powodują podrażnień. Mogą być wykorzystywane nawet do usuwania pozostałości po makijażu z okolic oczu, bez obaw o dyskomfort lub łzawienie. W trosce o wygodę klientów w Puls dla Zdrowia znalazły się płyny do zmywania makijażu, które nie tylko czyszczą, ale również pielęgnują skórę, zapewniając jej odżywienie i regenerację. W ten sposób zabezpieczysz cerę przed szkodliwymi i niebezpiecznymi czynnikami zewnętrznymi. Płyny do demakijażu mogą przybrać formę antybakteryjną – dostępne są także preparaty przystosowane do skóry naczynkowej, trądzikowej i suchej. Wybierz odpowiedni wariant, zależnie od indywidualnych potrzeb.

Czym różnią się od siebie płyny do demakijażu?

Płyny micelarne do demakijażu występują w różnych formach. Czym różnią się od siebie? Przede wszystkim składem, ponieważ poszczególne z nich mogą być przystosowane do charakterystyki konkretnego typu cery (sucha, mieszana, tłusta, trądzikowa). Dlatego podczas wyboru produktu, zwróć szczególną uwagę na właściwości danego kosmetyku. Dodatkowo przypominamy, że płyny micelarne do demakijażu nie są tym samym, co toniki. Oba preparaty odpowiadają za oczyszczanie, jednak różnią się od siebie specyfikacją. Toniki są wyrobami do przywrócenia cerze odpowiedniego poziomu pH – przy okazji usuwają pozostałości po kosmetykach i inne zanieczyszczenia. Jeżeli jednak na co dzień nosisz makijaż i chcesz dokładnie zmyć make-up, wykorzystaj do tego płyn micelarny. Tonik natomiast możesz zastosować w kolejnych krokach swojej kuracji, aby zapewnić cerze optymalne odświeżenie. Wówczas zapomnisz o przebarwieniach, wypryskach, swędzeniu lub innych nieprzyjemnych dolegliwościach.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.