Compare Products

  • You have no items to compare.

Naturalne maseczki do twarzy - nawilżające i regenerujące

Aktywne filtry

Pielęgnacja twarzy to doskonały sposób na wdrożenie naturalnych kosmetyków. Do systematycznej pielęgnacji powinny zostać włączone maseczki naturalne do twarzy. Każdy z nas jest inny i dlatego potrzeby naszej cery różnią się między sobą. Aby pielęgnacja mogła być skuteczna, należy dopasować rodzaj maseczki do cery. W naszym sklepie znajdziesz wiele produktów, które z pewnością zaspokoją potrzeby Twojej skóry. Poznaj nasz bogaty asortyment i skorzystaj z możliwości, które oferują naturalne kosmetyki do twarzy.

Ziołowe maseczki nawilżające

Podstawą w codziennej pielęgnacji jest nawilżenie skóry. W tym przypadku dobór odpowiednich preparatów odgrywa ogromną rolę, ponieważ inne kosmetyki powinny zostać użyte w przypadku skóry tłustej lub mieszanej, a zupełnie inne będą odpowiednie do skóry z tendencją do przesuszania. Fantastycznymi preparatami poprawiające odżywienie cery, a także rozświetlające skórę są produkty firmy SwissMedicus, które mają naturalnych skład, złożony z leczniczych ziół. Korzystając z asortymentu naszej drogerii, wybierać można pomiędzy:

odżywczą ziołową maseczką SwissMedicus,
odmładzająca ziołową maseczką SwissMedicus,
nawilżającą ziołową maseczką SwissMedicus.

Oryginalny skład maseczek sprawia, że doskonale sprawdzą się dla pań i panów w każdym wieku. Nie czekaj i już teraz dopasuj maseczkę z firmy SwissMedicus do potrzeb Twojej skóry twarzy i ciesz się zdrową i piękną cerą. Te i inne kosmetyki dostępne są w ofercie naszej internetowej drogerii.

Jak często stosować maseczki do twarzy?

Stosowanie maseczek do twarzy powinno uwzględniać potrzeby skóry. Maseczki nawilżające w przypadku suchej skóry powinno się stosować minimum dwa razy w tygodniu. Jeśli jednak towarzyszy nam uczucie suchości i mamy wrażenie, że nasza skóra jest spięta, zabieg te można stosować częściej. Maseczki oczyszczające, które mają za zadanie usuwanie zaskórników, można stosować raz lub maksymalnie dwa razy w tygodniu, jeśli nasza skóra ma tendencję do przetłuszczania. Warto również pamiętać, że maseczki oczyszczające w dużej mierze mają również działanie wysuszające skórę. Dlatego przed zakupem należy dobrać je do rodzaju cery.

Vianek – maseczki do każdego typu twarzy

Niekwestionowaną gwiazdą w dziedzinie kosmetyki jest firma Vianek, która tworzy preparaty praktycznie do każdego typu skóry. W asortymencie naszego sklepu znaleźć można maseczki do twarzy z tej firmy, które mają działanie wzmacniające, łagodzące, a także normalizujące. Tak szeroki wybór sprawia, że każdy z łatwością znajdzie maseczkę odpowiednią dla swojego typu skóry. Chcesz wiedzieć, jakie produkty z tej firmy mamy w naszym sklepie? Oto one:

Vianek łagodząca maseczka do twarzy,
Vianek normalizująca maseczka do twarzy,
Vianek, wzmacniająca maseczka do twarzy,

Oprócz tych produktów w naszej drogerii znaleźć można maseczki z innych znanych firm, takich jak: APIS, Bielenda, SwissMedicus, La’Biotica. Sprawdź oferowane przez nas produkty i ciesz się nawilżoną i młodą skórą twarzy. Spraw prezent sobie lub komuś bliskiemu.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.