Compare Products

  • You have no items to compare.

Maseczki naturalne do twarzy

Aktywne filtry

Pielęgnacja twarzy to doskonały sposób na wdrożenie naturalnych kosmetyków. Do systematycznej pielęgnacji powinny zostać włączone maseczki naturalne do twarzy. Każdy z nas jest inny i dlatego potrzeby naszej cery różnią się między sobą. Aby pielęgnacja mogła być skuteczna, należy dopasować rodzaj maseczki do cery. W naszym sklepie znajdziesz wiele produktów, które z pewnością zaspokoją potrzeby Twojej skóry. Poznaj nasz bogaty asortyment i skorzystaj z możliwości, które oferują naturalne kosmetyki do twarzy.

Ziołowe maseczki nawilżające

Podstawą w codziennej pielęgnacji jest nawilżenie skóry. W tym przypadku dobór odpowiednich preparatów odgrywa ogromną rolę, ponieważ inne kosmetyki powinny zostać użyte w przypadku skóry tłustej lub mieszanej, a zupełnie inne będą odpowiednie do skóry z tendencją do przesuszania. Fantastycznymi preparatami poprawiające odżywienie cery, a także rozświetlające skórę są produkty firmy SwissMedicus, które mają naturalnych skład, złożony z leczniczych ziół. Korzystając z asortymentu naszej drogerii, wybierać można pomiędzy:

odżywczą ziołową maseczką SwissMedicus,
odmładzająca ziołową maseczką SwissMedicus,
nawilżającą ziołową maseczką SwissMedicus.

Oryginalny skład maseczek sprawia, że doskonale sprawdzą się dla pań i panów w każdym wieku. Nie czekaj i już teraz dopasuj maseczkę z firmy SwissMedicus do potrzeb Twojej skóry twarzy i ciesz się zdrową i piękną cerą. Te i inne kosmetyki dostępne są w ofercie naszej internetowej drogerii.

Jak często stosować maseczki do twarzy?

Stosowanie maseczek do twarzy powinno uwzględniać potrzeby skóry. Maseczki nawilżające w przypadku suchej skóry powinno się stosować minimum dwa razy w tygodniu. Jeśli jednak towarzyszy nam uczucie suchości i mamy wrażenie, że nasza skóra jest spięta, zabieg te można stosować częściej. Maseczki oczyszczające, które mają za zadanie usuwanie zaskórników, można stosować raz lub maksymalnie dwa razy w tygodniu, jeśli nasza skóra ma tendencję do przetłuszczania. Warto również pamiętać, że maseczki oczyszczające w dużej mierze mają również działanie wysuszające skórę. Dlatego przed zakupem należy dobrać je do rodzaju cery.

Vianek – maseczki do każdego typu twarzy

Niekwestionowaną gwiazdą w dziedzinie kosmetyki jest firma Vianek, która tworzy preparaty praktycznie do każdego typu skóry. W asortymencie naszego sklepu znaleźć można maseczki do twarzy z tej firmy, które mają działanie wzmacniające, łagodzące, a także normalizujące. Tak szeroki wybór sprawia, że każdy z łatwością znajdzie maseczkę odpowiednią dla swojego typu skóry. Chcesz wiedzieć, jakie produkty z tej firmy mamy w naszym sklepie? Oto one:

Vianek łagodząca maseczka do twarzy,
Vianek normalizująca maseczka do twarzy,
Vianek, wzmacniająca maseczka do twarzy,

Oprócz tych produktów w naszej drogerii znaleźć można maseczki z innych znanych firm, takich jak: APIS, Bielenda, SwissMedicus, La’Biotica. Sprawdź oferowane przez nas produkty i ciesz się nawilżoną i młodą skórą twarzy. Spraw prezent sobie lub komuś bliskiemu.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.