Compare Products

  • You have no items to compare.

Podpaski i wkładki higieniczne

Aktywne filtry

Podstawowym artykułem higienicznym dla kobiet są podpaski, które pozwalają na zachowanie czystości podczas miesiączki. Podpaski higieniczne to wygodny produkt, który zapewnia poczucie suchości, zabezpiecza ubrania przed zabrudzeniem i pozwala czuć się komfortowo, nawet podczas najtrudniejszych dni w cyklu. W naszym sklepie znaleźć można wiele produktów, które pozwolą na zachowanie higieny podczas każdego dnia cyklu.

Czym się różnią wkładki od podpasek?

W ostatnim czasie na popularności zyskały wkładki, które pomagają w ochronie bielizny przed nadmiarem wydzieliny z pochwy przed miesiączką i w środku cyklu. Wkładki w przeciwieństwie do podpasek są o wiele cieńsze i nie posiadają skrzydełek, w które zazwyczaj zaopatrzone są podpaski. Niektórzy producenci, oferują wkładki, które mogą być używane przez osoby, u których pojawia się problem nietrzymania moczu. Te innowacyjne produkty, mają ogromny wpływ na poprawę jakości życia wielu ludzi.

Podpaski, czy tampony – co jest najwygodniejsze?

Odwieczny dylemat zwolenników podpasek i ich przeciwników spędza sen z powiek wielu ludzi. Co jest korzystniejsze dla zdrowia? Używanie podpasek czy może jednak tamponów? Choć wiele kobiet czuje się wygodnie, używając tamponów, to jednak podpaski pozwalają na uwolnienie krwi miesiączkowej z pochwy. Pod tym względem mają one lepszy wpływ na zdrowie. Jednak przy zachowaniu najwyższej higieny, używanie tamponów nie powinno nieść ze sobą żadnego ryzyka. Wystarczy pamiętać o częstej zmianie artykułów higienicznych, co pozwoli zachować bezpieczeństwo.

Wkładki na nietrzymanie moczu – szybki ratunek z opresji

Nietrzymanie moczu to problem wielu kobiet, ale nie tylko. Również u mężczyzn pojawia się tego rodzaju przypadłość i wymaga ona zastosowania odpowiednich artykułów higienicznych. W naszej drogerii znaleźć można szereg produktów, które pomogą kobietom i mężczyznom w codziennej walce z tą przykrą przypadłością. Oferowane przez nas artykuły higieniczne maskują przykry zapach moczu i gwarantują uczucie suchości podczas realizacji codziennych zadań.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.