Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 111,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Opakowanie

Opakowanie

Compare Products

  • You have no items to compare.

Kosmetyki do stóp

Aktywne filtry

Kosmetyki do stóp wysokiej jakości

Mówiąc o pielęgnacji ciała, najczęściej myślimy przede wszystkim o twarzy, dłoniach, ewentualnie nogach, zazwyczaj zupełnie ignorując przy tym stopy. Wynika to przede wszystkim z faktu, że przez większą część dnia – nie licząc lata i sezonu wakacyjnego – są one ukryte przed wzrokiem innych ludzi. Wydaje nam się, że skoro stóp nie widać, nie musimy przykładać dużej uwagi do ich pielęgnacji. To oczywiście błąd, ponieważ pielęgnacja stóp jest bardzo ważna zarówno dla komfortu fizycznego, jak i psychicznego. W ofercie naszej drogerii internetowej Puls dla Zdrowia można znaleźć wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji stóp m.in. niezastąpione kremy do suchych i pękających stóp czy cieszące się coraz większym zainteresowaniem dezodoranty do stóp i peelingi do stóp.

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji stóp

Warto przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytanie, dlaczego w ogóle pielęgnacja stóp jest tak ważna? Powodów jest kilka. Skóra na stopach i piętach jest nawet kilka razy grubsza niż skóra na twarzy – co więcej, na stopach znajduje się wiele gruczołów potowych, ale brakuje gruczołów łojowych, co prowadzi do przesuszania się skóry i powstawania zrogowaceń naskórka. Problemem bywa również źle dobrane obuwie, które uniemożliwia skórze oddychanie. W ten sposób tworzy się idealne środowisko do powstawania grzybów.

Nie zapominajmy także o tym, nasze stopy są używane codziennie, często przez kilka, a nawet kilkanaście godzin. Nie może więc dziwić fakt, że w takich okolicznościach są one narażone na skaleczenia i obtarcia.

Zamów sprawdzone kosmetyki i produkty do stóp w drogerii internetowej Puls dla Zdrowia

W ofercie naszego sklepu internetowego Puls dla Zdrowia znajdziesz wysokiej jakości kosmetyki do stóp, które pochodzą od renomowanych i uznanych producentów, takich jak Amaderm, Urgo, L’Biotica czy Regenerum. Oferujemy zarówno uniwersalne kremy do stóp i nawilżające balsamy do twardych pięt, jak i również płyny na grzybicę i preparaty do regeneracji popękanej skóry. Polecamy także złuszczające maski do stóp, które umożliwiają odżywienie skóry pięt i stóp w krótkim czasie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.