Najbliższa wysyłka

Grintuss Adult syrop 128 g

25,45 zł
Brutto
Ilość

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny leczniczy

Syrop GRINTUSS w 100% naturalny, stworzony na bazie innowacyjnych procesów ekstrakcji i produkcji, które umożliwają zagęszczenie żywic, polisacharydów i flawonoidów odpowiedzilanych za działanie mukoadhezyjne i ochronne na błonę śluzową. Miód zawarty w składzie wpływa na to działanie oraz nadaje syropowi przyjemny smak. Syrop tworzy warstwę ochronną, która przylega do błony śluzowej i chroni ją przed kontaktem z czynnikami podrażniajacymi, sprzyja nawilżaniu śluzu i przyczynia się do jego usunięcie, redukuje tarcie na poziomie krtani, które powoduje kaszel.

POJEMNOŚĆ: 128g

ZASTOSOWANIE:

W leczeniu zarówno suchego, jak i mokrego kaszlu u dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia.

SPOSÓB UŻYCIA:

Zaleca się przyjmowanie 10ml (2 łyżeczek) od 2-4 razy dziennie, podając ostatnią dawkę przed pójściem spać. Wstrząsnąć przed użyciem. Po użyciu mocno zamknąć butelkę i dokładnie umyć  łyżeczkę dozującą.

SKŁAD:

Miód, kompleks molekularnych żywic, polisacharydów, flawonoidów z grindelli, babki lancetowatej i kocanki włoskiej; mianowany na zawartość polisacharydów (ciężar molekularny > 20000 Dalton) >20%, cukier trzcinowy, woda, olejki eteryczne z eukaliptusa, anyżu gwoździstego, cytryny, naturalny aromat cytrynowy, guma arabska, guma ksantanowa.

WAŻNE INFORMACJE:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników.  Przechowywać w temepraturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Szczegóły Produktu

22448

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny leczniczy

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.