Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Softimer Spray na gardło 30 ml

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny leczniczy
15,39 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Spray na gardło Softimer polecany jest przy problemach z suchością i drapaniem w gardle oraz chrypką. Jest to wyrób medyczny o działaniu łagodzącym, nawilżającym i ochronnym. Zawiera on m.in. sól morską i wyciąg suchy z chrząstnicy kędzierzawej.

POJEMNOŚĆ:  30 ml.

DZIAŁANIE:

Naturalne składniki tworzą formułę wyrobu medycznego Softimer. Preparat ma postać sprayu na gardło, polecany jest on w przypadku odczuwania suchości jamy ustnej i gardła. Zawarte w nim substancje działają nawilżająco i zmiękczająco na przesuszoną błonę śluzową, ponadto wykazują właściwości osłaniające. Spray zmniejsza podrażnienia, łagodzi suchość i uczucie drapania w gardle. Warstwa ochronna powstająca na śluzówce to efekt zastosowania w preparacie wyciągu z chrząstnicy kędzierzawej, czyli bogatego źródła związków śluzowych. Sól morska natomiast dzięki dużej ilości związków mineralnych chroni gardło i struny głosowe.

WSKAZANIA:

Wyrób medyczny Softimer zalecany jest we wszystkich stanach uczucia suchości jamy ustnej i gardła, bez względu na ich pochodzenie i przyczyny powstania.

DAWKOWANIE:

Przed użyciem wstrząsnąć. Przekręcić końcówkę aplikatora do pozycji poziomej. Umieścić aplikator w jamie ustnej ustawiając jego wylot w kierunku gardła. Mocno naciskając rozpylić 1-2 dawki preparatu.

Zaleca się podawać 3-4 razy dziennie po 1-2 dawki jednorazowo, powtarzając czynność w miarę potrzeby.

Softimer jest produktem bezpiecznym i można go stosować wg własnych potrzeb, bez ograniczeń ilościowych.

SKŁAD:

wyciąg suchy z chrząstnicy kędzierzawej, sól morska, glicerol, sorbinian potasu, kwas cytrynowy, woda oczyszczona

OSTRZEŻENIA:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik wyrobu medycznego.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

22500

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.