Najbliższa wysyłka

Sachol Fast Effect Soray, 20ml

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny leczniczy
8,90 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Sachol Fast Effect Soray, 20ml

POJEMNOŚĆ:  20ml

DZIAŁANIE:

spray na afty i aftowe zapalenie jamy ustnej,

• szybko łagodzi dyskomfort i ból,

• ułatwia i przyspiesza gojenie aft,

• nie zawiera alkoholu (nie wywołuje pieczenia),

• nie zawiera parabenów,

• bez cukru,

• dzięki specjalnemu składowi spray wykazuje skuteczne działanie barierowe, umożliwiając szybkie zmniejszenie bólu w miejscach afty i ułatwianie gojenia owrzodzeń,

• posiada aromat miętowy.

WSKAZANIA:

Sachol Fast Effect to wyrób medyczny w formie sprayu w butelce z dozownikiem. Przeznaczony jest do stosowania w jamie ustnej, łagodzi dyskomfort i ból związany z aftami i aftowym zapaleniem jamy ustnej, a także przyspiesza gojenie aft. Sachol Fast Effect nie zawiera alkoholu (nie powoduje pieczenia), parabenów oraz cukru. Wykazuje skuteczne działanie barierowe, pozwalając na szybkie zmniejszenie bólu towarzyszącego aftom i owrzodzeniom. Ma przyjemny, miętowy aromat. Butelka z dozownikiem pozwala na szybką i higieniczną aplikację produktu.

DAWKOWANIE:

Umieścić dozownik nad obszarem zmienionym chorobowo i nałożyć produkt. Stosować dwa razy dziennie (lub w razie potrzeby częściej), pomiędzy posiłkami, przez tydzień lub do momentu ustąpienia objawów. Zaleca się powstrzymywanie od jedzenia i picia przez co najmniej 30 minut po nałożeniu, aby ułatwić przyleganie produktu do błony śluzowej. Nie zaleca się stosowania tego produktu u dzieci w wieku poniżej 30 miesięcy.

SKŁAD:

Woda, ksylitol, gliceryna, wyciąg z płatków róży damasceńskiej, polisorbat 20, aromat miętowy, sodu, sorbinian potasu, stweia, guma ksantanowa, polikarbofil, kwas mlekowy, pantenol, kwasu hialuronowego, wyciąg z liści aloesu zwyczajnego.

OSTRZEŻENIA:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

29933

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.