Najbliższa wysyłka

Mucovagin, globulki dopochwowe, 10 szt.

PRODUKT DOSTĘPNY
  • Wyrób medyczny inny

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Mucovagin to innowacyjny lek w postaci globulek dopochwowych stosowany w celu nawilżenia, wspomagania procesu gojenia i regeneracji błony śluzowej pochwy. Swoje właściwości Mucovagin zawdzięcza obecności w składzie specjalnej formuły drobnocząsteczkowego kwasu hialuronowego BASHYAL, opracowanego z myślą o kobietach, które z różnych przyczyn cierpią z powodu suchości miejsc intymnych. Globulki Mucovagin zalecane są szczególnie w stanach atrofii i dystrofii zewnętrznych narządów płciowych. Dedykowane są kobietom w każdym wieku.

POJEMNOŚĆ: 10 globulek

ZASTOSOWANIE:

Wskazaniem do stosowania globulek dopochwowych Mucovagin jest wspomaganie procesu gojenia i regeneracji błony śluzowej pochwy. Lek Mucovagin zalecany jest szczególnie w stanach atrofii i dystrofii zewnętrznych narządów płciowych. Preparat ułatwia gojenie się ran po porodzie, zabiegach ginekologicznych, w tym w ginekologii estetycznej. Mucovagin łagodzi stan zapalny i zmniejsza dyskomfort spowodowany suchością błony śluzowej pochwy związanej z menopauzą. Jest stosowany wspomagająco w stanach dystrofii wywołanych długotrwałym podawaniem glikokortykosteroidów, a uzupełniająco w terapii estrogenowej. Warto sięgnąć po Mucovagin w przypadku uczucia suchości, pieczenia i napięcia w okolicach intymnych, dyskomfortu podczas stosunku płciowego, czy podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej. Globulki Mucovagin przeznaczone są dla kobiet w każdym wieku.

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA:

O ile lekarz nie zaleci inaczej, zwykle stosuje się jedną globulkę przed położeniem się spać przez 10 dni. Mucovagin można również stosować wspomagająco w dawce 1 globulka co 3 dni lub według wskazań lekarza. Mucovagin należy stosować dopochwowo lub miejscowo w okolice miejsc intymnych. Przed użyciem i po użyciu globulek należy dokładnie umyć ręce. Mucovagin jest zaowany w folię ochronną. W celu wydobycia globulki z folii należy oddzielić jedno gniazdo poprzez rozerwanie perforacji, rozłożyć listki folii i ostrożnie rozwierając części folii na zewnątrz wydobyć globulkę. Globulkę należy umieścić w pochwie z pozycji leżącej. Jeśli globulka jest zbyt miękka należy przed zastosowaniem (w oowaniu ochronnym) na kilka minut włożyć ją do lodówki lub pod strumień zimnej, bieżącej wody. Czas stosowania leku zależy od stopnia nasilenia i rozwoju objawów. Lek Mucovagin jest dobrze tolerowany i o ile lekarz nie zaleci inaczej może być stosowany przed dłuższy okres. Mucovagin należy zużyć w ciągu miesiąca od pierwszego otwarcia.

SKŁAD:

Składnikiem aktywnym leku Mucovagin jest kwas hialuronowy. 1 globulka leku Mucovagin zawiera: kwas hialuronowy 5 mg w postaci soli sodowej kwasu hialuronowego, tłuszcz stały (glicerydy półsyntetyczne). W oowaniu znajduje się 10 sztuk globulek dopochwowych.
WAŻNE INFORMACJE:

Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia duże znaczenie ma zbilansowana i zróżnicowania dieta oraz zdrowy tryb życia.

Przechowywanie: w zamkniętym oowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze 15-25 st. Celsjusza, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości/alergii na którykolwiek ze składników preparatu

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 

 

 

14990
8 Przedmioty

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.