Najbliższa wysyłka

URGO plastry na halluksy, 5 sztuk

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny inny
17,61 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Pogrubiony opatrunek, który izoluje halluksy od ucisku i otarć. 

POJEMNOŚĆ: 5 sztuk 

DZIAŁANIE: 

Plastry na halluksy URGO to pogrubiony opatrunek, który izoluje halluksy, zmniejszając ucisk. Ze względu na ergonomiczny kształt przynoszą ulgę od bólu spowodowanego przez otarcia. Nadaje się do samodzielnego stosowania przez dorosłych i dzieci powyżej 12 lat (młodsze dzieci mogą stosować opatrunek pod okiem dorosłych). 

WSKAZANIA: 

- ochrona halluksów 

- zmniejszenie ucisku na halluksy 

- zmniejszenie otarć 

SPOSÓB UŻYCIA: 

Umyj oraz osusz skórę przed zastosowaniem. Usuń przezroczystą folię ochronną (oznaczoną strzałkami), unikając dotykania warstwy samoprzylepnej. Ogrzej plaster w dłoniach, po czym usuń warstwę ochronną. Nałóż plaster tak by halluks znalazł się w samym środku plastra. Brzegi plastra powinny być dobrze dociśnięte do skóry. Pozostaw plaster aż do momentu, kiedy sam zacznie się odklejać. Aby usunąć plaster: nie pociągaj do góry, tylko powoli rozciągaj go wzdłuż skóry, aż całkowicie się odklei. Zmieniaj plaster tak często jak to konieczne. 

OSTRZEŻENIA: 

Nie stosować na rany i uszkodzoną skórę. Przeciwwskazany w przypadku zapalenia tętnic kończyn dolnych i zakażonej stopy cukrzycowej. 

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

23731

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.