Najbliższa wysyłka

DicoStop,płyn,10 saszetek,Vitis Pharma.

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny leczniczy
19,84 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Diosmektyt to naturalna glinka o strukturze cienkich nakładających się na siebie krysicznych płytek, posiadających dużą zdolność chłonną, co umożliwia absorpcję płynów obecnych w świetle jelita wraz z obecnymi w nim bakteriami i wirusami, zagęszczanie konsystencji stolca i spowolnienie wydalania.

POJEMNOŚĆ: 10 saszetek po 15g

ZASTOSOWANIE:

Diosmektyt zawarty w preparacie DICOSTOP łączy się z glikoproteinami warstwy śluzowej pokrywającej ścianę przewodu pokarmowego, zmieniając ich charakterystykę fizyczną, tworząc chłonny żel, który chroni przed nadmiernym wydzielaniem kwasu i substancjami drażniącymi żołądek, a także stanowi barierę przeciw mechanizmom zapalnym.

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA:

-Dzieci w wieku 6-12 lat: 1 saszetka 2-3 razy dziennie. 

-Dzieci w wieku 1-6 lat: 1 saszetka 1-2 razy dziennie.

Energicznie ugnieść zawartość saszetki przed jej otwarciem. Produkt może być przyjmowany bezpośrednio lub rozpuszczony w szklance wody lub w innych napojach (sok, jogurt). Po otwarciu, zawartość saszetki powinna być przyjęta w całości. W przypadku małych dzieci, zawartość saszetki można podać w butelce do karmienia, po zmieszaniu z 50 ml wody lub innego napoju, podzieloną na 2-3 dawki w ciągu dnia. Możliwe jest także dodanie preparatu do pokarmów półpłynnych. Najlepiej przyjmować preparat pomiędzy posiłkami.

SKŁAD:

jedna saszetka DICOSTOP zawiera: składnik aktywny: diosmektyt (1,5 g). Substancje pomocnicze: woda oczyszczona, EDTA, guma karaya, metyloparaben sodowy, estry sacharozy i kwasów tłuszczowych, aromaty, kwas cytrynowy, sodowy, sukraloza.

WAŻNE INFORMACJE:

-Przeciwwskazania: dzieci poniżej 1 roku życia, uszkodzenia żołądka, jelit, przewlekłe zaparcia, podrażnienie i niedrożność jelit. 

-Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu oraz podczas używania innych wyrobów lub leków doustnych.

-Przechowywać w temperaturze pokojowej. Unikać ekspozycji na światło, ciepło i nadmierną wilgotność.

-Nie stosować dłużej niż 10 dni.

-Wyrób medyczny zawiera aluminium pochodzące z diosmektytu.

-Produkt jest jednorazowego użycia.

23262

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.