Najbliższa wysyłka

Loma Vital, żelazo+cynk, płyn 500 ml

Obecnie brak na stanie
  • Suplement diety
46,35 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Żelazo i cynk są składnikami odżywczymi, które są szczególnie ważne dla kondycji fizycznej i winości w życiu codziennym. Ponieważ organizm ludzki nie może wytwarzać żelaza i cynku, elementy te muszą być przyjmowane w codziennej diecie.

POJEMNOŚĆ: 500 ml

ZASTOSOWANIE:

Niedobory żelaza i cynku oraz witamin z grupy B i witaminy C.

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA:

Ze względu na swój zrównoważony skład, Loma Vi jest wyjątkowo dobrze tolerowany. Przyjmowanie prawidłowych dawek jest tatwe i bezpieczne przy użyciu załączonej miarki, która odmierza dokładnie jedną dzienną dawkę Loma Vi.

Dla dzieci od 3 do 10 roku życia zalecana dzienna dawka Loma Vi wynosi 10 ml. Odpowiada to połowie objętości załączonej miarki.

U dzieci poniżej 3 roku życia należy postępować zgodnie z zaleceniami lekarza.

Zalecana dzienna dawka Loma Vi dla dzieci powyżej 10 roku życia, młodzieży i dorosłych wynosi 20 ml. Odpowiada to pełnej objętości załączonej miarki.

SKŁAD:

Woda, syrop sorbitowy i gliceryna, ekstrakt bzu czarnego, wyciąg z rokitnika zwyczajnego, żelaza glukonian, cynku siarczan, witamina C, witamina B1, witamina B2, witamina B6, witamina B12, biotyna, substancja zakwaszająca: kwasek cytrynowy, substancje słodzące: cyklaminian sodu i sacharyna sodowa, konserwanty: potasu sorbinian i sodu , aromaty.

WAŻNE INFORMACJE:

Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia duże znaczenie ma zbilansowana i zróżnicowania dieta oraz zdrowy tryb życia.

Przechowywanie: w zamkniętym oowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze 15-25 st. Celsjusza, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości/alergii na którykolwiek ze składników preparatu

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 

 

 

15841

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.