Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Ranisilver Kadefarm, spray 125 ml

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny leczniczy
38,97 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Ranisilver Spray

POJEMNOŚĆ:  125 ml

WSKAZANIA:

Ranisilver Spray jest wyrobem medycznym, który wykazuje działanie wspierające leczenie powierzchownych uszkodzeń skórnych o charakterze przewlekłym lub ostrym. Doskonale sprawdza się w przypadku ran poopercyjnych i ostrych, z lub bez zakażenia; ran przewlekłych (odleżyny, stopa cukrzycowa, oparzenia, odczyny popromienne), uszkodzeń naskórka, rany po cięciu cesarskim oraz w stanach po zabiegach proktologicznych (żylaki odbytu, przetoki). Można go też stosować w miejscach po interwencjach chirurgicznych (dreny, cewniki, tracheotomia) oraz do pielęgnacji pępowiny.

DAWKOWANIE:

Zaleca się aplikowanie spray'u 2-3 razy dziennie, aż do całkowitego wyleczenia. Celem uzyskania lepszego efektu, przed aplikacją, ranę powinno się oczyścić sterylnym roztworem soli fizjologicznej.

SKŁAD:

kwas hialuronowy, mikronizowane srebro, fitokolagen akacjowy, witamina E, olej ze słodkich migdałów (spray), masło shea (maść)

OSTRZEŻENIA:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 

 

 

23515

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.