Najbliższa wysyłka

Health Labs Care Lactoferrin Natural+ 30 kapsułek

PRODUKT DOSTĘPNY
  • Suplement diety

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Health Labs Care Lactoferrin Natural+ 30 kapsułek

POJEMNOŚĆ: 30 kapsułek

ZASTOSOWANIE:

Suplement diety Health Labs Care Lactoferrin Natural+ to wysokiej jakości produkt, który zawiera naturalną laktoferynę z mleka krowiego. Substancja ta posiada wiele korzyści dla zdrowia człowieka. Preparat od Health Labs cechuje się prostym, czystym składem oraz wygodną do stosowania postacią kapsułek.

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA:

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania: Zaleca się przyjmować 12 kapsułki dziennie. (produkt zawiera 15-30 porcji)

SKŁAD:

Laktoferyna 150 mg

Aktywne białko, naturalnie występujące w wielu płynach ustrojowych, w największym stężeniu występuje w ludzkiej siarze i mleku następującym tuż po niej.

Posiada zdolność wiązania żelaza.

WAŻNE INFORMACJE:

Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia duże znaczenie ma zbilansowana i zróżnicowania dieta oraz zdrowy tryb życia.

Przechowywanie: w zamkniętym oowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze 15-25 st. Celsjusza, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości/alergii na którykolwiek ze składników preparatu

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

31525
51 Przedmioty

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.