Najbliższa wysyłka

RINOGERMINA Spray do nosa 10 ml

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny inny
32,93 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda dostawy:

Rinogermina przywraca naturalną barierę biologiczną, chroniącą organizm przed nawracającymi infekcjami górnych dróg oddechowych. Przynosi korzyści terapeutyczne w profilaktyce i leczeniu zakażeń nosa, gardła i trąbki Eustachiusza, takich jak: zapalenie ucha środkowego, nosa i zatok przynosowych, migdałków, u dzieci i dorosłych.

Zestaw zawiera:

- 1 butelka zawiera 10ml,

- 1 saszetka zawierająca 2,3g,

- 1 pompka rozpylająca do nosa.

POJEMNOŚĆ:

- 1 butelka zawiera 10ml,

- 1 saszetka zawierająca 2,3g,

- 1 pompka rozpylająca do nosa.

WSKAZANIA:

W leczeniu i profilaktyce nawracających zakażeń nosa, gardła i trąbki Eustachiusza, takich jak: zapalenie ucha środkowego, nosa i zatok przynosowych, migdałków

Po doustnej antybiotykoterapii, po miejscowym leczeniu preparatami do nosa (spraye, aerozole, roztwory do płukania nosa, itp.)

We wszystkich przypadkach, gdy konieczne jest przywrócenie prawidłowej flory bakteryjnej w jamie nosowej, części nosowej gardła i trąbce Eustachiusza.

Zawiera szczepy bakterii: Streptococcus salivarius 24SMBc i Streptococcus oralis 89a, naturalnie występujące w górnych drogach oddechowych

DAWKOWANIE:

Dorośli i dzieci: zaleca się 2 rozpylenia (min. 5x109 CFU*) do każdego otworu nosowego, dwa razy dziennie przez 7 dni, powtarzając stosowanie preparatu przez co najmniej 3 kolejne miesiące lub zgodnie z zaleceniami lekarza.

SKŁAD:

Saszetka: Liofilizowany: Streptococcus salivarius 24SMBc i Streptococcus oralis 89a (min. 125 x 109 CFU*/g), substancja przeciwzbrylająca.

Butelka: kopolimer PEG/PPG, dimetykon PEG-14, roztwór izotoniczny buforowany do pH 7,00, substancja zapachowa.

OSTRZEŻENIA:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

21830

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny inny

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.