Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

RINOGERMINA Spray do nosa 10 ml

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny inny
32,81 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Rinogermina przywraca naturalną barierę biologiczną, chroniącą organizm przed nawracającymi infekcjami górnych dróg oddechowych. Przynosi korzyści terapeutyczne w profilaktyce i leczeniu zakażeń nosa, gardła i trąbki Eustachiusza, takich jak: zapalenie ucha środkowego, nosa i zatok przynosowych, migdałków, u dzieci i dorosłych.

Zestaw zawiera:

- 1 butelka zawiera 10ml,

- 1 saszetka zawierająca 2,3g,

- 1 pompka rozpylająca do nosa.

POJEMNOŚĆ:

- 1 butelka zawiera 10ml,

- 1 saszetka zawierająca 2,3g,

- 1 pompka rozpylająca do nosa.

WSKAZANIA:

W leczeniu i profilaktyce nawracających zakażeń nosa, gardła i trąbki Eustachiusza, takich jak: zapalenie ucha środkowego, nosa i zatok przynosowych, migdałków

Po doustnej antybiotykoterapii, po miejscowym leczeniu preparatami do nosa (spraye, aerozole, roztwory do płukania nosa, itp.)

We wszystkich przypadkach, gdy konieczne jest przywrócenie prawidłowej flory bakteryjnej w jamie nosowej, części nosowej gardła i trąbce Eustachiusza.

Zawiera szczepy bakterii: Streptococcus salivarius 24SMBc i Streptococcus oralis 89a, naturalnie występujące w górnych drogach oddechowych

DAWKOWANIE:

Dorośli i dzieci: zaleca się 2 rozpylenia (min. 5x109 CFU*) do każdego otworu nosowego, dwa razy dziennie przez 7 dni, powtarzając stosowanie preparatu przez co najmniej 3 kolejne miesiące lub zgodnie z zaleceniami lekarza.

SKŁAD:

Saszetka: Liofilizowany: Streptococcus salivarius 24SMBc i Streptococcus oralis 89a (min. 125 x 109 CFU*/g), substancja przeciwzbrylająca.

Butelka: kopolimer PEG/PPG, dimetykon PEG-14, roztwór izotoniczny buforowany do pH 7,00, substancja zapachowa.

OSTRZEŻENIA:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

21830

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.