Najbliższa wysyłka

Rinopanteina maść do nosa 10 g

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny leczniczy
19,00 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Z tym produktem pacjenci kupili również

OPIS:

Rinopateina maść do nosa wskazana jest do stosowania podczas procesu regeneracji błony śluzowej nosa i zatok po urazach, krwotokach, zabiegach i w stanach suchości śluzówki. Zawarta w niej wyspecjalizowana formuła substancji czynnych działa na błonę śluzową nosa i zatok przynosząc podwójne korzyści. Wspomagają proces regeneracji nabłonka oraz nawilżają śluzówkę poprzez powlekanie jej powierzchni. Działanie takie sprawia, że maść przyczynia się do pobudzania procesów naprawczych po wszelkich urazach, pomagają utrzymać odpowiednie nawilżenie nosa, zapobiegając jego nadmiernemu wysychaniu.

ZASTOSOWANIE:

Po zabiegach chirurgicznych w celu ograniczenie powstawania strupów i ułatwienia procesu regeneracji błony śluzowej nosa, w przypadku suchości i/lub atrofii błony śluzowej nosa spowodowanego: niekorzystnymi czynnikami środowiskowymi, stosowaniem aerozoli do nosa, innymi terapiami aerozolowymi, innymi schorzeniami takimi jak polekowy lub alergiczny nieżyt nosa, ozena, w celu ograniczenia skutków krwotoków z nosa, również pourazowych, do przeprowadzenia badań endoskopowych i/lub zakładania tamponady nosa. Może być używana w zapobieganiu i leczeniu pęknięć skóry okolic nosa powstających na skutek przeziębienia.

SPOSÓB UŻYCIA:

Stosuj maść 1-3 razy dziennie. Niewielką ilość maści wprowadź do każdego otworu nosowego, rozprowadzając równomiernie na błonie śluzowej nosa, delikatnie masując skrzydełka nosa.

SKŁAD:

Palmitynian witaminy A (0,05%), D-pantenol (5,0%), hydrolizat proteinowy z owsa zwyczajnego (Avena sativa extr.), hialuronian sodu (0,1%), Ceteareth-20, sodu, BHA, olej mineralny, wazelina, woda oczyszczona.

PRZECIWWSKAZANIA:

Nie należy stosować maści w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników w niej zawartych.

WAŻNE INFORMACJE:

W przypadku wystąpienia reakcji niepożądanych należy zaprzestać stosowania preparatu i skonsultować się z lekarzem.

Przed zastosowaniem należy upewnić się, czy oowanie nie jest uszkodzone.

Preparatu nie należy używać po upływie terminu ważności umieszczonego na oowaniu. Termin ważności odnosi się do nieuszkodzonego i prawidłowo przechowywanego produktu.

Nie połykać.

Po użyciu należy dokładnie zamknąć oowanie.

Unikać kontaktu preparatu z oczami.

Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Zaleca się przechowywanie produktu w temperaturze pokojowej.

10172

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.