Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Hyal-Drop Multi, krople do oczu i soczewek, nawilżające, 10 ml

PRODUKT DOSTĘPNY
  • Wyrób medyczny leczniczy

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

W dzisiejszym dynamicznym świecie nasze oczy narażone są na ciągłe wyzwania. Klimatyzowane pomieszczenia, godziny spędzane przed komputerem czy ekspozycja na zanieczyszczone powietrze to tylko niektóre z czynników, które mogą przyczyniać się do uczucia suchości, zmęczenia i podrażnienia oczu. Dla osób noszących soczewki kontaktowe, te problemy mogą być jeszcze bardziej nasilone. 

Na szczęście, dzięki Hyal-Drop Multi, mamy możliwość przeciwdziałać tym nieprzyjemnym dolegliwościom, zapewniając naszym oczom ulgę i długotrwałe nawilżenie.

Hyal-Drop Multi - Twoje oczy w dobrej kondycji

Hyal-Drop Multi to innowacyjne krople do oczu, które stanowią odpowiedź na potrzeby osób borykających się z problemem suchych, zmęczonych oczu oraz tych, którzy na co dzień noszą soczewki kontaktowe. Unikalna formuła oparta na 0,24% hialuronianie sodu, substancji naturalnie występującej w zdrowym oku ludzkim oraz w naturalnym filmie łzowym, zapewnia skuteczne i natychmiastowe nawilżenie, przywracając komfort widzenia.

Kwas hialuronowy, kluczowy składnik Hyal-Drop Multi, jest znany ze swojej zdolności do wiązania wody, co przekłada się na utrzymanie optymalnego nawilżenia powierzchni oka przez długi czas. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób noszących soczewki kontaktowe, u których ryzyko wystąpienia suchości oka może być zwiększone. Krople do oczu Hyal-Drop Multi, bez konserwantów w składzie, są bezpieczne i delikatne nawet dla najbardziej wrażliwych oczu, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla każdego.

Jak Hyal-Drop Multi wpływa na komfort noszenia soczewek?

Noszenie soczewek kontaktowych, choć jest wygodną alternatywą dla tradycyjnych okularów, może czasami sprawiać, że oczy stają się bardziej podatne na uczucie suchości i dyskomfortu. Krople Hyal-Drop Multi zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach osób korzystających z wszelkiego rodzaju soczewek kontaktowych - zarówno miękkich, jak i twardych. Krople te nie tylko zapewniają nawilżenie niezbędne do komfortowego noszenia soczewek przez cały dzień, ale także pomagają w utrzymaniu soczewek w czystości, minimalizując ryzyko podrażnień wynikających z zanieczyszczeń.

Dlaczego warto wybrać Hyal-Drop Multi?

Natychmiastowa ulga - szybko i skutecznie łagodzi objawy zmęczenia, suchości, podrażnienia oraz pieczenia oczu.
Długotrwałe nawilżenie - kwas hialuronowy zapewnia stabilność filmu łzowego i utrzymuje optymalne nawilżenie oczu.
Wysoka tolerancja - brak konserwantów w składzie czyni krople bezpiecznymi i delikatnymi, nawet przy codziennym stosowaniu.
Wsparcie dla użytkowników soczewek - poprawia komfort noszenia soczewek kontaktowych, minimalizując uczucie suchości i dyskomfortu.
Łatwość użycia - ergonomiczna butelka z pompką umożliwia precyzyjne dozowanie i higieniczne stosowanie kropli, zapewniając wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.
Długa data przydatności - dzięki zaawansowanej konstrukcji pompki, Hyal-Drop Multi może być używany przez 6 miesięcy po otwarciu, co jest wyjątkowo ekonomicznym rozwiązaniem.

Kiedy użyć Hyal-Drop Multi?

Włączenie Hyal-Drop Multi do codziennej rutyny pielęgnacyjnej oczu jest niezwykle proste. Niewielka, poręczna butelka z łatwo dostępną pompką umożliwia aplikację kropli w każdych warunkach - czy to w domu, w pracy, czy w podróży. Regularne stosowanie kropli, zwłaszcza w momentach wzmożonego dyskomfortu lub podczas długotrwałej pracy przy komputerze, może znacząco poprawić komfort widzenia i zmniejszyć objawy zmęczenia oczu.

POJEMNOŚĆ:  10 ml

DZIAŁANIE:

Hyal-Drop® multi to produkt naszego pierwszego wyboru zapewniający natychmiastowe ukojenie i nawilżenie oczu. W sposób naturalny odświeża i łagodzi suche oczy, przynosząc ulgę zmęczonym, podrażnionym, a nawet łzawiącym oczom.

Hyal-Drop® multi jest odpowiedni do nawilżania i zwilżania zarówno miękkich, jak i twardych soczewek kontaktowych podczas noszenia oraz znacznie poprawia komfort ich stosowania przez cały dzień.

WSKAZANIA:

Produkt do nawilżania oczu oraz nawilżania i zwilżania miękkich i twardych soczewek kontaktowych podczas noszenia.

Hyal-Drop® multi zawiera naturalną substancję nawilżającą, kwas hialuronowy (w postaci hialuronianu sodu), występujący w strukturach zdrowego oka ludzkiego oraz w naturalnym filmie łzowym.

Hyal-Drop® multi zaprojektowano tak, aby pozostawał na powierzchni oka i zapewniał natychmiastowe nawilżenie, co łagodzi wszystkie objawy suchego oka. Jest to idealny produkt dla wszystkich osób cierpiących z powodu łagodnych i umiarkowanych objawów suchego oka, np. zmęczenia, podrażnienia, pieczenia i/lub łzawienia.

Suchość oczu wywoływana jest przez: czynniki zewnętrzne, takie jak intensywne korzystanie z komputera, klimatyzację, ogrzewanie, dym papierosowy, silny wiatr, a także noszenie soczewek kontaktowych.

inne czynniki, np. niektóre leki (takie jak tabletki antykoncepcyjne, leki antyhistaminowe,

beta-blokery, leki przeciwskurczowe i moczopędne) lub pewne choroby odgrywające rolę w powstawaniu suchości oczu.

DAWKOWANIE:

W razie potrzeby należy wpuścić jedną kroplę produktu Hyal-Drop® multi do oka.

Produkt można stosować codziennie i tak często jak zajdzie taka potrzeba. Nie ma ograniczeń dotyczących czasu stosowania.

SKŁAD:

0,24% hialuronianu sodu, ek sodu, ek potasu, disodu an dwunastowodny, sodu diwodoroan dwuwodny i woda jałowa

OSTRZEŻENIA:

Nie dotykać powierzchni oka końcówką butelki, aby zapobiec możliwemu urazowi powierzchni oka lub zanieczyszczeniu roztworu.

Po wkropleniu należy strząsnąć z końcówki zakraplacza pozostałe krople, jeżeli występują.

Produkt należy wyrzucić po 6 miesiącach od daty pierwszego otwarcia.

Nie należy stosować tego produktu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.

Bardzo rzadko zgłaszano miejscowe reakcje nadwrażliwości. W takim przypadku należy przerwać stosowanie tego wyrobu medycznego.

Przed użyciem innego produktu do oczu należy odczekać co najmniej 15 minut.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

12946
149 Przedmioty

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.