Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Hylo-Gel, krople do oczu, 10 ml

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny leczniczy
45,32 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Z tym produktem pacjenci kupili również

W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie nasze oczy są narażone na wiele wyzwań. Długie godziny spędzone przed ekranem komputera, klimatyzowane i ogrzewane pomieszczenia, a także zanieczyszczone powietrze – wszystko to przyczynia się do uczucia suchości, zmęczenia i podrażnienia oczu.

Aby skutecznie przeciwdziałać tym problemom, powstał Hylo-Gel - zaawansowane krople do oczu, które zapewniają intensywne nawilżenie i długotrwałą ochronę dzięki formule opartej na hialuronianie sodu. Ten naturalny składnik tworzy na powierzchni oka stabilny film, zapobiegając suchości i podrażnieniom.

Dlaczego Hylo-Gel wyróżnia się na tle podobnych produktów?


Zawartość hialuronianu sodu
Kluczowym składnikiem Hylo-Gel jest hialuronian sodu, naturalna substancja znana ze swoich wyjątkowych właściwości nawilżających. Dzięki wysokiemu stężeniu krople tworzą na powierzchni oka ochronny film, który zapewnia długotrwałe nawilżenie i łagodzi podrażnienia.

Bezpieczeństwo i komfort
Formuła Hylo-Gel została opracowana bez dodatku konserwantów i fosforanów, co czyni go odpowiednim nawet dla bardzo wrażliwych oczu. Bezpieczne dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią, a także dla osób noszących soczewki kontaktowe, Hylo-Gel jest wszechstronnym rozwiązaniem dla każdego.

Łatwość stosowania
Ergonomiczny aplikator ułatwia precyzyjne dawkowanie i aplikację produktu, zapewniając, że każde użycie jest higieniczne i efektywne. Krople można stosować 3 razy dziennie, aby zapewnić oczom optymalne nawilżenie przez cały dzień.

Jak Hylo-Gel poprawia jakość życia?

Stosowanie Hylo-Gel może znacząco poprawić komfort życia, minimalizując negatywne skutki zmęczenia i suchości oczu. Regularne nawilżanie zapobiega podrażnieniom, co umożliwia dłuższą pracę lub naukę bez dyskomfortu. Co więcej, poprawia ogólną jakość widzenia, co przekłada się na lepsze samopoczucie i wydajność w codziennych zadaniach.

Kiedy sięgnąć po krople do oczu Hylo-Gel?

Hylo-Gel jest idealny dla osób doświadczających intensywnego dyskomfortu związanego z suchością oczu, zarówno w wyniku długotrwałego korzystania z urządzeń cyfrowych, jak i innych czynników zewnętrznych. Jest także polecany po zabiegach chirurgicznych na oczach oraz dla osób noszących soczewki kontaktowe, które wymagają dodatkowego nawilżenia. Krople te mogą być stosowane długotrwale, dostarczając oczom niezbędne nawilżenie i ochronę.Wyrób medyczny,

To sterylny roztwór zawierający hialuronian sodu przeznaczony do intensywnego nawilżania powierzchni oka.

Dla dorosłych, dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią,

POJEMNOŚĆ:  10 ml

DZIAŁANIE:

Wyrób medyczny Hylo Gel, krople do oczu:

hialuronian sodu to naturalnie występująca w oku substancja, która wykazuje szczególne fizykalne właściwości tworzenia na powierzchni oka równomiernego, stabilnego, długo utrzymującego się i trudno zmywalnego filmu. Dzięki tym właściwościom bioprzylegania i zdolności dobrego mieszania się z naturalnymi łzami, powstają bardzo dobre warunki nawilżania rogówki i spojówek, a mruganie powiekami staje się ułatwione.

wysokie stężenie kwasu hialuronowego sprawia, że produkt charakteryzuje się dużą lepkością. Po zakropleniu oko jest szczególnie intensywnie i długo nawilżane. Uporczywe lub silne dolegliwości ulegają zmniejszeniu, a oko jest długotrwale chronione przed podrażnieniami.

regeneracja struktur powierzchniowych oka wymaga ciągłego, optymalnego nawilżania, aby fizjologiczne procesy gojenia mogły przebiegać prawidłowo.  Produkt nie zawiera środków konserwujących i dlatego jest zwykle bardzo dobrze tolerowany. Ponadto nie zawiera również anów, dzięki czemu nie ma niebezpieczeństwa powstawania złogów w rogówce.

WSKAZANIA:

Krople do oczu Hylo Gel są przeznaczone do intensywnego, leczniczego nawilżania powierzchni oczu w przypadku wystąpienia silnego, a także przewlekłego odczucia suchości, jak również po zabiegach chirurgicznych, Preparat może być stosowany długotrwale, również przez osoby korzystające z soczewek kontaktowych.

DAWKOWANIE:

Zwykle zakrapla się 1 kroplę do worka spojówkowego każdego oka 3 razy dziennie.

Po zakropleniu należy powoli zamknąć powieki, umożliwiając równomierne rozprowadzenie roztworu po powierzchni oczu,

Po każdorazowym użyciu butelkę starannie zamknąć nakładką, zwracając jednocześnie uwagę, aby końcówka zakraplacza pozostała sucha. Należy unikać kontaktu zakraplacza z okiem oraz skórą twarzy,

Zalecamy zakroplenie Hylo Gel 30 minut po założeniu soczewek kontaktowych na oczy, w celu uniknięcia ewentualnych reakcji nietolerancji między środkiem do pielęgnacji soczewek a preparatem.  Należy liczyć się z wystąpieniem smug na soczewkach, które jednak zwykle znikają po kilku mrugnięciach.

SKŁAD:

Hialuronian sodu 2 mg/ml, bufor cytrynianowy, sorbitol, woda.

OSTRZEŻENIA:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik wyrobu medycznego.

W przypadku częstszego zakraplania (np. powyżej 10 razy dziennie), należy poddać się badaniu okulistycznemu.

Przy utrzymujących się przez długi czas (powyżej 2 tygodni) dolegliwościach, (tak jak ma to miejsce w przypadku każdej innej choroby), należy zasięgnąć porady lekarza okulisty.

Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25˚C.

Po pierwszym otwarciu oowania bezpośredniego preparat nadaje się do użycia przez okres 6 miesięcy.

Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci,

Należy przestrzegać zasady, że jednego oowania preparatu używa zawsze ta sama osoba.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

12014

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.