Najbliższa wysyłka

Artelac Rebalance krop.do oczu 10 ml

PRODUKT DOSTĘPNY
  • Wyrób medyczny leczniczy
  • 10 ml

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Artelac Rebalance, krople do oczu - Wyrób medyczny do nawilżania oczu i soczewek kontaktowych. Sterylny roztwór zawierający hialuronian sodu zapewnia długotrwałe nawilżenie dla suchych, piekących i podrażnionych oczu. Preparat zawiera kluczowe składniki występujące naturalnie w łzach, a także witaminę B12 która nadaje roztworowi charakterystyczny różowy kolor.

POJEMNOŚĆ:

10ml

DZIAŁANIE:

Działanie wyrobu medycznego Artelac Balance polega na łagodzeniu wywoływanych przez przewlekłe zaburzenia wydzielania łez objawów, takich jak: pieczenie, zmęczenie, zaczerwienienie i/lub zapalenie oraz bolesność oczu i uczucie piasku pod powiekami.

Wspomaga uzupełnianie niedoboru naturalnych łez, natychmiast natłuszczając i nawilżając oczy oraz przynosząc im ulgę, jednocześnie dba o zdrowy stan powierzchni oczu, aby zapewniać im długotrwałą ulgę i ochronę.

Artelac Rebalance zawiera unikalny składnik konserwujący, który w momencie kontaktu z powierzchnią oka szybko ulega przemianie w wodę i sól, czyli naturalne składniki łez.

Jest hipotoniczny i przynosi oczom ukojenie, przywracając fizjologiczną równowagę osmotyczną filmu łzowego i powierzchni oka.

Artelac Rebalance zawiera unikalny składnik konserwujący, który w momencie kontaktu z powierzchnią oka szybko ulega przemianie w wodę i sól, czyli naturalne składniki łez.

WSKAZANIA:

Artelac Rebalance jest wskazany do stosowania w przewlekłych zaburzeniach wydzielania łez oraz suchości oczu. Może być stosowany podczas stosowania soczewek kontaktowych.

DAWKOWANIE:

Przed zastosowaniem należy zapoznać się z ulotką dołączoną do oowania.

Zakraplać do worka spojówkowego.

Nie należy dotykać końcówką buteleczki do oka, aby uniknąć zanieczyszczenia preparatu.

SKŁAD:

0,15% hialuronian sodu, PEG 8000, ek wapnia, ek magnezu, ek potasu, ek sodu, witamina B12, woda do wstrzykiwań, kwas borowy oraz Oxyd.

WAŻNE INFORMACJE:

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Przechowywać w temperaturze 15-25 st. Celsjusza.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

24978
115 Przedmioty

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.