Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Otoargent krop.do uszu 15 ml

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny leczniczy
22,02 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Otoargent, krople do uszu, 15 ml

Wyrób medyczny dla dorosłych i dzieci.

Skuteczność kropli Otoargent jest efektem skojarzenia dwóch aktywnych nanokoloidów srebra i miedzi.

POJEMNOŚĆ: 15 ml

DZIAŁANIE:

Zawiera nanokoloidy srebra (Ag) i miedzi (Cu), dzięki czemu działa przeciwko rozwojowi drobnoustrojów. Srebro i miedź mają właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze.

WSKAZANIA:

Wyrób medyczny Otoargent, krople do uszu, jest polecany wspomagająco przy leczeniu stanów zapalnych przewodu słuchowego spowodowanych przez infekcje bakteryjne i grzybicze.

DAWKOWANIE:

Wyrób medyczny Otoargent, krople do uszu, należy zawsze używać zgodnie z zaleceniami lekarza i według instrukcji w ulotce dołączonej do oowania. Przed użyciem należy buteleczkę ogrzać w dłoni.Jeżeli lekarz nie zalecił inaczej, wkroplić do ucha 5 kropli, odczekać kilka minut, można zatkać ucho wacikiem. Krople należy wkroplić w pozycji leżącej, uchem zwróconym ku górze i pozostać w tej pozycji kilka minut po zakropleniu. Zabieg należy powtarzać 3 razy dziennie. Stosowanie należy kontynuować 2-3 dni po ustąpieniu objawów zapalenia.

SKŁAD:

Woda oczyszczona, gliceryna, glikol propylenowy, nanokoloid Ag, nanokoloid Cu.

OSTRZEŻENIA:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (alergii) na którykolwiek składnik preparatu. Nie stosować u dzieci młodszych niż 12 miesięcy, ze względu na potencjalne drażniące działanie glikolu.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

17810

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.