Najbliższa wysyłka

TECH-MED Inhalator membranowy TM-NEB MICRO - 1 szt.

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny inny
187,15 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

TECH-MED Inhalator membranowy TM-NEB MICRO

POJEMNOŚĆ:  1 szt.

DZIAŁANIE:

Inhalator TM-NEB MICRO to bardzo mały i cichy inhalator membranowy. Świetnie sprawdza się jako urządzenie przenośne. Jest to najmniejszy inhalator na polskim rynku, którego technologia membranowa gwarantuje wysokie parametry inhalacji. Dzięki temu można w nim stosować wszystkie dostępne leki, które nadają się do tradycyjnych inhalatorów kompresowo-tłokowych. Unikatowa budowa komory na lek, nadaje się do stosowania u osób, które zmuszone są do przebywania w pozycji leżącej. Inhalator TM-NEB MICRO charakteryzuje się niskim zużyciem energii oraz długim działaniem na bateriach (do 3 godzin przy ciągłym użyciu). Pozwala na dużą objętość leku: maksymalnie ok. 8 ml, niską szczątkową objętość leku (minimum 0,5 ml), długi czas nebulizacji: 30 minut, bardzo efektywną pracę urządzenia, szybkość nebulizacji > 0,25 ml/min. Funkcja samooczyszczania pozwala na nie zapychanie się inhalatora TM-NEB MICRO.

WSKAZANIA:

Inhalator TM-NEB MICRO Tech-Med przeznaczony jest do wykonywania inhalacji, również w pozycji leżącej.

STOSOWANIE:

Inhalator TM-NEB MICRO działa do 3 godzin przy ciągłym użyciu. 2 baterie alkaiczne AA wystarczą na 6 dni przy stosowaniu trzy razy dziennie po 10 minut. Dołączony zasilacz pozwala na nieprzerwaną pracę urządzenia. Najdłuższy okres nebulizacji: 30 minut. 

SKŁAD:

W skład zestawu wchodzą: Inhalator TM-NEB MICRO, ustnik, maska dla dzieci, maska dla dorosłych, zasilacz, dwie baterie AA, etui transportowe, instrukcja obsługi w języku polskim.

OSTRZEŻENIA:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

22601

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.