Najbliższa wysyłka

TECH-MED Inhalator membranowy TM-NEB MICRO - 1 szt.

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny inny
185,51 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda dostawy:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

TECH-MED Inhalator membranowy TM-NEB MICRO

POJEMNOŚĆ:  1 szt.

DZIAŁANIE:

Inhalator TM-NEB MICRO to bardzo mały i cichy inhalator membranowy. Świetnie sprawdza się jako urządzenie przenośne. Jest to najmniejszy inhalator na polskim rynku, którego technologia membranowa gwarantuje wysokie parametry inhalacji. Dzięki temu można w nim stosować wszystkie dostępne leki, które nadają się do tradycyjnych inhalatorów kompresowo-tłokowych. Unikatowa budowa komory na lek, nadaje się do stosowania u osób, które zmuszone są do przebywania w pozycji leżącej. Inhalator TM-NEB MICRO charakteryzuje się niskim zużyciem energii oraz długim działaniem na bateriach (do 3 godzin przy ciągłym użyciu). Pozwala na dużą objętość leku: maksymalnie ok. 8 ml, niską szczątkową objętość leku (minimum 0,5 ml), długi czas nebulizacji: 30 minut, bardzo efektywną pracę urządzenia, szybkość nebulizacji > 0,25 ml/min. Funkcja samooczyszczania pozwala na nie zapychanie się inhalatora TM-NEB MICRO.

WSKAZANIA:

Inhalator TM-NEB MICRO Tech-Med przeznaczony jest do wykonywania inhalacji, również w pozycji leżącej.

STOSOWANIE:

Inhalator TM-NEB MICRO działa do 3 godzin przy ciągłym użyciu. 2 baterie alkaiczne AA wystarczą na 6 dni przy stosowaniu trzy razy dziennie po 10 minut. Dołączony zasilacz pozwala na nieprzerwaną pracę urządzenia. Najdłuższy okres nebulizacji: 30 minut. 

SKŁAD:

W skład zestawu wchodzą: Inhalator TM-NEB MICRO, ustnik, maska dla dzieci, maska dla dorosłych, zasilacz, dwie baterie AA, etui transportowe, instrukcja obsługi w języku polskim.

OSTRZEŻENIA:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

22601

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny inny

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.