Najbliższa wysyłka

Lyprinol 0,24 g 60 kapsułek

Obecnie brak na stanie
  • Suplement diety
141,02 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda dostawy:

Suplement diety Lyprinol® zawiera oryginalny, opatentowany kompleks lipidów PCSO-524™ pochodzących z nowozelandzkich małż zielonych (Perna canaliculus), otrzymywany przy wykorzystaniu wysoko zaawansowanej biotechnologii.

POJEMNOŚĆ: 60 kapsułek

ZASTOSOWANIE:

Lyprinol® jest naturalnym preparatem przeciwzapalnym zawierającym unikalny Morski Kompleks Lipidowy (PSCO-524) oraz kombinację estrów steroli, kwasów tłuszczowych nasyconych, nienasyconych i wielonienasyconych. Uzyskiwany jest na drodze ekstrakcji i stabilizacji z nowozelandzkiego małża zielonego Perna canaliculus za pomocą opatentowanego procesu.

Jeżeli cierpisz na przewlekłą chorobę zapalną Lyprinol® może stać się dla Ciebie doskonałym uzupełnieniem diety, wspomagając organizm w walce ze stanem zapalnym.

Lyprinol® zawiera w swoim składzie unikalną kombinację lipidów, które posiadają udowodnione, pozytywne działanie na układ krążenia i poprawę kondycji organizmu. Zgodnie z wieloma badaniami naukowymi, Lyprinol® przewlekle stosowany wykazuje również silne działanie przeciwzapalne nie powodując przy tym skutków ubocznych, charakterystycznych dla produktów syntetycznych.

Badania naukowe udowodniły, że Lyprinol® wykazuje alternatywę dla osób nie mogących stosować z różnych powodów preparatów syntetycznych w schorzeniach przewlekłych.

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA:

Początkowo 4 kapsułki dziennie w porcjach, 2 kapsułki rano i 2 kapsułki wieczorem przez conajmniej 4-8 tygodni. Po tym okresie można zmniejszyć porcję do 2 kapsułek dziennie.

SKŁAD:

Oliwa z oliwek, żelatyna PCSO-524TM kompleks lipidowy (ze skorupiaków Perna canaliculus), substancje utrzymujace wilgoć (glicerol, sorbitol), przeciwutleniacz  (alfa-tokoferol).

2 kapsułki zawierają: 300mg frakcji lipidowej, w której 100mg stanowi kompleks lipidowego PSCO-524 z Perna cnaliculus.

WAŻNE INFORMACJE:

Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia duże znaczenie ma zbilansowana i zróżnicowania dieta oraz zdrowy tryb życia.

Przechowywanie: w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze 15-25 st. Celsjusza, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości/alergii na którykolwiek ze składników preparatu

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

12359

Arkusz danych

Rodzaj
Suplement diety

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.