Najbliższa wysyłka

Lyprinol 0,24 g 60 kapsułek

Obecnie brak na stanie
  • Suplement diety
154,61 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Suplement diety Lyprinol® zawiera oryginalny, opatentowany kompleks lipidów PCSO-524™ pochodzących z nowozelandzkich małż zielonych (Perna canaliculus), otrzymywany przy wykorzystaniu wysoko zaawansowanej biotechnologii.

POJEMNOŚĆ: 60 kapsułek

ZASTOSOWANIE:

Lyprinol® jest naturalnym preparatem przeciwzapalnym zawierającym unikalny Morski Kompleks Lipidowy (PSCO-524) oraz kombinację estrów steroli, kwasów tłuszczowych nasyconych, nienasyconych i wielonienasyconych. Uzyskiwany jest na drodze ekstrakcji i stabilizacji z nowozelandzkiego małża zielonego Perna canaliculus za pomocą opatentowanego procesu.

Jeżeli cierpisz na przewlekłą chorobę zapalną Lyprinol® może stać się dla Ciebie doskonałym uzupełnieniem diety, wspomagając organizm w walce ze stanem zapalnym.

Lyprinol® zawiera w swoim składzie unikalną kombinację lipidów, które posiadają udowodnione, pozytywne działanie na układ krążenia i poprawę kondycji organizmu. Zgodnie z wieloma badaniami naukowymi, Lyprinol® przewlekle stosowany wykazuje również silne działanie przeciwzapalne nie powodując przy tym skutków ubocznych, charakterystycznych dla produktów syntetycznych.

Badania naukowe udowodniły, że Lyprinol® wykazuje alternatywę dla osób nie mogących stosować z różnych powodów preparatów syntetycznych w schorzeniach przewlekłych.

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA:

Początkowo 4 kapsułki dziennie w porcjach, 2 kapsułki rano i 2 kapsułki wieczorem przez conajmniej 4-8 tygodni. Po tym okresie można zmniejszyć porcję do 2 kapsułek dziennie.

SKŁAD:

Oliwa z oliwek, żelatyna PCSO-524TM kompleks lipidowy (ze skorupiaków Perna canaliculus), substancje utrzymujace wilgoć (glicerol, sorbitol), przeciwutleniacz  (alfa-tokoferol).

2 kapsułki zawierają: 300mg frakcji lipidowej, w której 100mg stanowi kompleks lipidowego PSCO-524 z Perna cnaliculus.

WAŻNE INFORMACJE:

Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia duże znaczenie ma zbilansowana i zróżnicowania dieta oraz zdrowy tryb życia.

Przechowywanie: w zamkniętym oowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze 15-25 st. Celsjusza, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości/alergii na którykolwiek ze składników preparatu

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

12359

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.