Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Canpol EasyStart osłonki piersi silikonowe, rozmiar S (małe) 2 szt.

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny inny
10,22 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda dostawy:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Canpol EasyStart, osłonki na piersi w rozmiarze małym (M), 2 szt.

Wyrób medyczny.

Dla kobiet karmiących piersią.

Silikonowe osłonki piersi Canpol są teraz wyrobem medycznym. Oznacza to, że spełnia wymagania Dyrektywy 93/42/EWG dotyczącej wyrobów medycznych. Dzięki temu daje gwarancję najwyższej jakości i nie zawiera żadnych potencjalnie toksycznych substancji.

POJEMNOŚĆ:  

2 szt.

DZIAŁANIE:

Wyrób medyczny Canpol Easy Start, osłonki na piersi:

Wykonane z miękkiego silikonu osłonki piersi, chronią obolałe i popękane brodawki oraz przyspieszają gojenie, umożliwiając bezbolesne karmienie.

W wersji EasyStart węższa górna krawędź osłonki sprawia, że dziecko jedząc może się przytulać do piersi matki, poczuć ciepło i zapach jej skóry.

Silikon nie posiada smaku ani zapachu, dlatego nie wpływa na smak pokarmu. Osłonki piersi EasyStart są dodatkowo pakowane w plastikowe pudełeczko, ułatwiające utrzymanie osłonek w czystości.

WSKAZANIA:

Silikonowe osłonki na piersi Canpol EasyStart są przeznaczone dla kobiet karmiących piersią, w celu ochrony wrażliwych, popękanych lub podrażnionych sutków w czasie karmienia piersią. Osłonki mogą być również pomocne wtedy, kiedy dziecko ma problemy z uchwyceniem piersi. W takim przypadku należy skonsultować się z lekarzem, położną lub doradcą laktacyjnym.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

24258

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny inny

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.