Najbliższa wysyłka

Canpol EasyStart osłonki piersi silikonowe, rozmiar S (małe) 2 szt.

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny inny
10,31 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Canpol EasyStart, osłonki na piersi w rozmiarze małym (M), 2 szt.

Wyrób medyczny.

Dla kobiet karmiących piersią.

Silikonowe osłonki piersi Canpol są teraz wyrobem medycznym. Oznacza to, że spełnia wymagania Dyrektywy 93/42/EWG dotyczącej wyrobów medycznych. Dzięki temu daje gwarancję najwyższej jakości i nie zawiera żadnych potencjalnie toksycznych substancji.

POJEMNOŚĆ:  

2 szt.

DZIAŁANIE:

Wyrób medyczny Canpol Easy Start, osłonki na piersi:

Wykonane z miękkiego silikonu osłonki piersi, chronią obolałe i popękane brodawki oraz przyspieszają gojenie, umożliwiając bezbolesne karmienie.

W wersji EasyStart węższa górna krawędź osłonki sprawia, że dziecko jedząc może się przytulać do piersi matki, poczuć ciepło i zapach jej skóry.

Silikon nie posiada smaku ani zapachu, dlatego nie wpływa na smak pokarmu. Osłonki piersi EasyStart są dodatkowo owane w plastikowe pudełeczko, ułatwiające utrzymanie osłonek w czystości.

WSKAZANIA:

Silikonowe osłonki na piersi Canpol EasyStart są przeznaczone dla kobiet karmiących piersią, w celu ochrony wrażliwych, popękanych lub podrażnionych sutków w czasie karmienia piersią. Osłonki mogą być również pomocne wtedy, kiedy dziecko ma problemy z uchwyceniem piersi. W takim przypadku należy skonsultować się z lekarzem, położną lub doradcą laktacyjnym.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

24258

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.