Najbliższa wysyłka

ETJA olej z kiełków pszenicy 50ml

Obecnie brak na stanie
  • Kosmetyk
11,83 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

PSZENICA /Triticum/  

Rodzaj zboża, który należy do rodzin traw wiechlinowatych. Uprawiana jest niemalże na całym świecie, lecz pochodzi z południowo-zachodniej i środkowej Azji. Można wyróżnić około 20 gatunków pszenicy, która jest oprócz jęczmienia najstarszym uprawianym zbożem od ponad 6000 tysięcy lat. W gospodarce światowej zajmuje trzecie miejsce pod względem produkcji zbóż. Powszechnym uprawianym gatunkiem jest pszenica zwyczajna. Z owoców zwanych ziarniakami można otrzymać wiele surowców, np. kiełki pszenicy, z których przez proces ekstrakcji otrzymuję się naturalny olej bogaty w wiele składników.

NATURALNY OLEJ Z KIEŁKÓW PSZENICY /Tritium Vulgare Germ Oil/  

Nierafinowany, kosmetyczny, tłoczony wyłącznie na zimno olej, otrzymywany w 100% z kiełków pszenicy. Bogaty w proteiny, kwasy tłuszczowe oraz dużą zawartość witamin A, B, D i E (naturalny antyutleniacz). Nadaje skórze gładkość i miękkość. Działa nie tylko na powierzchni skóry, ale łatwo przenika do naskórka. Idealny do wysuszonej i łuszczącej się skóry. Regeneruje wnętrze włosów, odtwarza ich naturalną osłonkę i wygładza ich powierzchnie. Chroni przed nadmierną utratą wody oraz promieniowaniem UV. Przestrzegamy jednak osoby uczulone na pszenicę przed stosowaniem go, gdyż może wywołać reakcję uczuleniową. polecamy wówczas stosowanie innego naturalnego oleju nośnikowego np. z Avocado.

Olej z Kiełków Pszenicy oferowany przez firmę ETJA jest w 100% naturalny. Produkt przebadany dermatologicznie. 

POJEMNOŚĆ:

50 ml

SPOSÓB UŻYCIA:

  • bezpośrednio na skórę - aplikować olej na twarz i całe ciało 
  • stosowany zwykle w technikach relaksacyjno-upiększających. Literatura poleca używanie tego oleju w 10% roztworze z innym równie bogatym naturalnym olejem nośnikowym Jojoba Gold BIO (mieszanka silnie uelastyczniająca skórę ), z miąższu kokosa BIO, z pestek moreli oraz ze słodkich migdałów
  • do pielęgnacji paznokci oraz suchych i łamliwych włosów
  • idealny składnik do domowych peelingów ze względu na dużą zawartość naturalnej witaminy E 
  • dodatek do odżywek o właściwościach regenerujących włosy
  • składnik w produkcji balsamów, mydła, szamponów 
  • do leczenia oparzeń również tych słonecznych

SKŁAD:

NATURALNY OLEJ Z KIEŁKÓW PSZENICY /Tritium Vulgare Germ Oil/  

24715

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.