Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Excilor® Leczenie grzybicy paznokci, płyn

PRODUKT DOSTĘPNY
  • Wyrób medyczny leczniczy

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Excilor® Leczenie grzybicy paznokci, płyn

POJEMNOŚĆ:  3,3 ml

DZIAŁANIE:

Excilor® zmienia mikrośrodowisko paznokcia, zakwaszając łożysko paznokcia. Wykazuje zdolność wnikania w paznokieć, dzięki technologii TransActive, obejmując leczeniem cały paznokieć. Natychmiast obniża pH paznokcia, tworząc niekorzystne środowisko dla rozwoju grzybów.

Jest wzbogacony w glicerol, którego cząsteczki przyciągają wodę.

Ponadto zawiera  lipidy pielęgnujące paznokcie oraz biotynę. Kombinacja tych składników zmiękcza, nawadnia i odżywia płytkę paznokciową.

WSKAZANIA:

Excilor®  leczenie grzybicy paznokci w formie płynu to wyrób medyczny stosowany w leczeniu grzybicy paznokci. Jako jeden z niewielu na rynku, dzięki technologii TransActive, nie wymaga uciążliwego piłowania paznokcia. Wnika w głąb paznokcia na całej powierzchni, natychmiast obniża pH paznokcia, tworząc niekorzystne środowisko dla rozwoju grzybów. Produkt  wzbogacony jest w glicerol, lipidy pielęgnujące paznokcie oraz biotynę, które pomagają odbudować uszkodzoną strukturę paznokcia, co wpływa korzystnie na estetyczny wygląd paznokcia.

             Efekty widoczne już od 2. tygodnia stosowania.¹

             Wygodny - aplikacja zajmuje tylko 1 min. dziennie rano i wieczorem.

             Skuteczność preparatu Excilor® na poziomie amorolfiny, potwierdzona w badaniach klinicznych.²

Excilor. Doskonałość w leczeniu i pielęgnacji stóp.

DAWKOWANIE:

Preparat nakładać na zakażone miejsce dwa razy dziennie (rano i wieczorem). Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów, stosować  przez co najmniej trzy miesiące i kontynuować do czasu odrośnięcia zdrowego paznokcia.

Przed użyciem preparatu oczyścić paznokieć. Jeśli jest pokryty lakierem należy go zmyć. Za pomocą aplikatora nałożyć obficie preparat na całą powierzchnię paznokcia oraz jego brzegi od spodu. Unikać kontaktu z otaczającą skórą. Przed założeniem skarpetek/butów odczekać 1 – 2 minuty  do czasu wyschnięcia paznokcia, aby preparat wniknął do jego wnętrza.

Po nałożeniu preparatu odczuwalne może być mrowienie pod paznokciem, oznaczające, że preparat wniknął w paznokieć.

SKŁAD:

Mleczan etylu, środek poprawiający penetrację, substancja powłokotwórcza, woda, glicerol, polisorbat 80, octan cetylu, acetylowane alkohole lanolinowe, biotyna i środek konserwujący (nie zawiera parabenów)

OSTRZEŻENIA:

Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Brak danych klinicznych dotyczących stosowania preparatu u dzieci oraz kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią. Diabetycy, u których występują problemy ze stopami, powinni skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania preparatu Excilor.

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

23759
188 Przedmioty

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.