Najbliższa wysyłka

PERFECT Plast plaster rozgrzewający 1szt.

Obecnie brak na stanie
  • Kosmetyk
6,24 zł
Brutto

Rozgrzewający plaster o intensywnym, pobudzającym zapachu, do stosowania miejscowego na skórę. Odpowiednio dobrana zawartość naturalnych składników pobudza mikrokrążenie, stymuluje lepsze ukrwienie i odżywienie skóry. Rozgrzewające działanie preparatu jest efektem synergicznego połączenia kamfory z olejowym ekstraktem z papryki chili. Stosowany miejscowo przynosi ulgę przy zwiększonej aktywności fizycznej, daje uczucie odprężenia i rozluźnienia mięśni. Działa do 12 godzin.

Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

POJEMNOŚĆ: 1 sztuka

ZASTOSOWANIE:

Rozgrzewający plaster o intensywnym, pobudzającym zapachu, do stosowania miejscowego na skórę. 

SPOSÓB UŻYCIA:

Plaster należy stosować na umytą i wysuszoną skórę. W celu aplikacji zdjąć warstwę ochronną i przykleić plaster na skórę. Zalecany czas noszenia plastra wynosi 6 godzin. Nakładania kolejnego plastra na ten sam fragment skóry można powtórzyć po upływie 12 godzin. Plaster nadaje się do cięcia. W razie pojawienia się nieprzyjemnych doznań natychmiast usunąć plaster.

SKŁAD:

Ingredients (składniki): Natural Rubber, Glyceryl Rosinate, Zinc Oxide, Capsicum oleoresin, Methyl Salicylate, Polyisobutene, Lanolin, Paraffinum Liquidum, Mentol, Terpen resins, BHT, Thymol.

23842

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.