Najbliższa wysyłka

Plastry na odciski z kwasem salicylowym, 8 szt.

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny inny
12,05 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Plastry na odciski z kwasem salicylowym

Wyrób medyczny.

Stosowane do łagodnego usuwania odcisków i zabezpieczania ich przed dodatkowymi urazami.

Plaster zawiera 19,25 mg kwasu salicylowego oraz 0,671 mg kwasu mlekowego.

Posiadają pierścień, który redukuje ucisk i chroni przed otarciem.

Plastry samoprzylepne, o długość 65 mm.

POJEMNOŚĆ:   8 sztuk

DZIAŁANIE:

Plastry na odciski z kwasem salicylowym redukują ucisk na bolące miejsce, chronią przed otarciami oraz pomagają skutecznie i bezpiecznie usuwać odciski i modzele.

WSKAZANIA:

Plastry z kwasem salicylowym na bolesne i zrogowaciałe odciski. Mogą być stosowane na usuwanie odcisków.

DAWKOWANIE:

Jak stosować Plastry na odciski z kwasem salicylowym firmy Langsteiner? Na czystą i suchą stopę nałożyć plaster tak, aby substancja czynna przylegała do odcisku. Stosować plastry do momentu aż odcisk zostanie usunięty, maksymalnie 10-14 dni. Każdy plaster należy nałożyć na ok. 24 godziny. Po zakończeniu kuracji można usunąć środkową część odcisku stosując ciepłą kąpiel stóp z użyciem soli i mydła. Jeżeli w trakcie zabiegów skóra stanie się wrażliwa i pojawi się zaczerwienienie, poczekać z nałożeniem kolejnych plastrów.

SKŁAD:

W składzie plastrów znajdziemy: kwas salicylowy, kwas mlekowy, lanolina, wosk pszczeli żółty, żywica świerkowa, kopolimer etylenu i octanu winylu, kłącze kosaćca, kompleks miedziowy ofilu, terpentyna, balsam (olejek) kopaiwa, klej poliakrylatowy - durotak, kalafonia uwodorniona, włóknina, papier.

OSTRZEŻENIA:

Nie nakładać plastra na okolice odcisku, jeżeli skóra jest podrażniona lub występują stany zapalne. Nie stosować w przypadku uczulenia na kwas salicylowy i inne składniki produktu. Unikać stosowania w ciąży i w trakcie karmienia piersią. Nie stosować u niemowląt, dzieci, na chorą skórę (np. stany zapalne, rany, wypryski), u pacjentów z zaburzeniami czynności nerek (niewydolność nerek), u pacjentów chorych na cukrzycę oraz pacjentów ze słabym krążeniem krwi i stanami zapalnymi naczyń krwionośnych. Kwas salicylowy może zwiększać przepuszczalność skory dla innych leków stosowanych lokalnie.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

22621

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.