Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Wkł.anat. TENA Lady Slim Mini 20 szt.

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny inny
12,67 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Specjalistyczna wkładka TENA Lady Slim została starannie zaprojektowana w celu skutecznej ochrony w nietrzymaniu moczu. Technologia kompresyjna microPROTEX to nowoczesne połączenie ultrachłonnych materiałów, które wiążą wilgoć w odpowiednich miejscach. Wkładka zapewnia potrójną ochronę przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem i uczuciem wilgoci. 

Pomaga czuć się pewnie. Ma asymetryczny kształt, dzięki czemu dopasowuje się do konturów ciała, zapewniając tak bardzo pożądane poczucie pewności i dyskrecję. Pomaga zachować uczucie suchości i bezpieczeństwa w ciągu dnia i podczas nocnego odpoczynku. Posiada powierzchnię wykonaną z przypominającego w dotyku miękką tkaninę materiału Silky Soft, który błyskawicznie odprowadza wilgoć z dala od skóry. Zastosowany system mikroperełek Fresh Odour Control skutecznie kontroluje nieprzyjemny zapach.

Każda specjalistyczna wkładka TENA Lady Slim Mini znajduje się w osobnym oowaniu, dzięki czemu możesz je wygodnie i dyskretnie nosić w torebce lub w kieszeni. wszystkie elementy zastosowane w tym produkcie zostały przetestowane dermatologicznie, są bezpieczne i przyjazne dla skóry.

POJEMNOŚĆ:

20 sztuk

ZASTOSOWANIE:

odpowiednie w nietrzymaniu moczu oraz w połogu. Poziom chłonności: 2/8.

SPOSÓB UŻYCIA:

przyklejane do bielizny.

21874

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.