Najbliższa wysyłka

Disnemar junior, fizjologiczny roztwór donosowy, 25 ml

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny leczniczy
33,07 zł
Brutto

Aerozol do nosa.

Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Sanprobi IBS, kapsułki, 20 szt.
33,69 zł

POJEMNOŚĆ: 25ml

DZIAŁANIE:

Disnemar junior jest izotonicznym roztworem soli mineralnych o neutralnym pH, który może być stosowany w obrębie jamy nosowej, bez podrażniania błony śluzowej nosa. Specjalnie zaprojektowany aplikator wyrobu umożliwia jego podawanie w każdej pozycji (również w pozycji leżącej). Niewielkie, wygodne do przenoszenia oowanie pozwala na stosowanie roztworu w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu. Przezroczysta butelka umożliwia stałą kontrolę ilości roztworu.

Disnemar junior jest zalecany do stosowania u dzieci w wieku od 5 do 12 lat.

WSKAZANIA:

Zalecany jest szczególnie do codziennej higieny nosa u dzieci w wieku od 5 do 12 lat do nawilżania wysuszonej błony śluzowej nosa spowodowanej różnymi przyczynami np. działaniem klimatyzacji, centralnego ogrzewania, kurzem, nawracającymi infekcjami błony śluzowej nosa do udrożnienia nosa przy niedrożności nosa spowodowanej: stanami kataralnymi i alergicznymi takimi jak: przeziębienie, nieżyt nosa czy ostre/przewlekłe zapalenie zatok zanieczyszczonym powietrzem np. duże zapylenie

DAWKOWANIE:

Dzieci wieku od 5 do 12 lat: jedna dawka do każdego otworu nosowego kilka razy na dobę.

Dorośli: jedna do dwóch dawek do każdego otworu nosowego kilka razy na dobę. 

Jeśli to konieczne Disnemar junior może być stosowany przez dłuższy czas, bez żadnego ryzyka lub przeciwwskazań.

Przed podaniem wyrobu Disnemar junior po raz pierwszy należy nacisnąć aplikator 1–3 razy, aby aktywować pompkę dozującą i uzyskać odpowiednie rozpylanie roztworu.

Po dłuższym okresie nieużywania może zaistnieć konieczność powtórzenia wyżej opisanej czynności. Nie zaleca się zdejmowania aplikatora po użyciu.

Jeżeli zachodzi konieczność oczyszczenia go, należy użyć ręcznika lub chusteczki.

Specjalna budowa zaworu pompki zapobiega cofaniu się roztworu dzięki czemu pozostaje czysty przez cały okres ważności wyrobu.

SKŁAD:

Woda oczyszczona o neutralnym pH - elektrolity - tzn. jony sodu, potasu, u, wodorowęglany - środek konserwujący - ek benzalkonium, który zapobiega zakażeniu roztworu przez bakterie.

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

24193

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.