Najbliższa wysyłka

DUREX Performa now easy-on 12 sztuk

Ostatnie sztuki w magazynie
  • Wyrób medyczny inny

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Durex ® Performa, wyrób medyczny, 3 prezerwatywy pokryte specjalnym lubrykantem, przedłużającym stosunek, prezerwatywy o kształcie easy-on, przezroczyste, wykonane z naturalnej gumy lateksowej, zakończone zbiorniczkiem, szerokość nominalna: 56 mm

POJEMNOŚĆ:  12 sztuk

Używaj prezerwatywy tylko raz. Testowane dermatologicznie. ISO 4074:2002 W 100% testowane elektronicznie Żadna metoda nie zapewnia 100% ochrony przed ciążą, HIV i innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową. Przechowywać w miejscu suchym, temperaturze pokojowej, z dala od promieni słonecznych. Przeczytaj uważnie ulotkę znajdującą się wewnątrz oowania, zwłaszcza jeśli używasz prezerwatywy przy stosunku analnym lub oralnym. Lubrykant, którym pokryte są prezerwatywy Durex Performa, może powodować wysypkę, podrażnienie, pieczenie bądź swędzenie. Unikaj kontaktu z oczami i zmyj go po użyciu. Jeśli wystąpi podrażnienie, przerwij używanie Durex Performa. Jeśli problem nie ustępuje, skontaktuj się z lekarzem. Nie używaj tej prezerwatywy, jeśli któryś z partnerów ma podrażnioną skórę lub skaleczenie. Jeśli podczas użytkowania prezerwatywy Durex Performa, któryś z partnerów ma problemy z oddychaniem lub zaobserwuje sinienie warg należy natychmiast przerwać używanie i wezwać lekarza. Przedwczesny wytrysk to powszechny problem, który może mieć różne przyczyny i może wymagać konsultacji medycznej. Jeżeli te prezerwatywy nie pomogą, skontaktuj się z lekarzem.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

8773
1 Przedmiot

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.