Najbliższa wysyłka

Alflorex kaps. 30 kaps.

Obecnie brak na stanie
  • Suplement diety
64,35 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Alflorex jest suplementem diety, zawierającym unikalny szczep Bifidobacterium infantis 35624. Bifidobacterium infantis 35624 jest naturalnie występującym szczepem bakteryjnym.

POJEMNOŚĆ: 30 kapsułek

ZASTOSOWANIE:

Suplementacja diety w składniki aktywne produktu.

DAWKOWANIE:

Przyjmowć 1 kapsułkę dziennie popijając szklanką wody. Zaleca się stosowanie preparatu przez 4 tygodnie, aby przywrócić równowagę w przewodzie pokarmowym.

SKŁAD:

Skrobia kukurydziana, hydroksypropylometyloceluloza, bakterie Bifidobacterium infantis, szczep 35624, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, sacharoza, trehaloza, barwnik: dwutlenek tytanu, stabilizator: cytrynian sodu.

1 kapsułka zawiera: szczep Bifidobacterium infantis 35624 10^8 CFU.

WAŻNE INFORMACJE:

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Preparat należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.  Nie należy przechowywać w lodówce. Najlepiej zużyć w ciągu 30 dni od otwarcia. W czasie pierwszych kilku tygodni stosowania można odczuwać niewielką zmianę w funkcjonowaniu układu trawiennego. Ta faza adaptacji jest normalna i przejściowa. Zaleca się kontynuowanie stosowania preparatu. Zalecane jest, aby preparat Alflorex przyjmować o stałej, łatwej do zapamiętania porze dnia.Produkt nie zawiera laktozy i glutenu.

23447

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.