Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Hexatiab żel dopoch. 2 % 25 ml (tuba)

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny leczniczy
27,54 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Hexatiab jest wyrobem medycznym o działaniu miejscowym tworzącym barierę ochronną. Składniki wyrobu wspomagają proces leczenia zmian okolic intymnych o charakterze bakteryjnym, grzybiczym i wirusowym oraz łagodzą podrażnienia, pieczenie i świąd stref intymnych tj. zewnętrzne narządy płciowe i żeńskie, okolice krocza i odbytu. Srebro i miedź otrzymywana w technologii aXonnite MED w wyrobie medycznym przyczynia się do ograniczenia kolonizacji mikroorganizmów chorobotwórczych takich jak bakterie (G+), bakterie (G-) i grzybów z gatunku Candida albicans w wyrobie. Kwas hialuronowy MHC HIAL i witamina E dodatkowo, nawilżają i zapewniają optymalne środowisko, przyczyniając się do przyspieszenia procesów regeneracji i gojenia. Obecność Fomblinu® oraz mikrosfer żywic silikonowych wpływa na wytworzenie przez wyrób medyczny powłoki dającej efekt bariery ochronnej i ograniczającej przerost i przebarwienie blizny.

POJEMNOŚĆ: 

25 ml

DZIAŁANIE:

Srebro i miedź przyczyniają się do ograniczenia kolonizacji mikroorganizmów chorobotwórczych, takich jak bakterie (G+), bakterie (G-) i grzybów z gatunku Candida albicans w wyrobie. Kwas hialuronowy i witamina E nawilżają i gwarantują optymalne środowisko, co przyspiesza procesy regeneracji i gojenia. Fomblin i mikrosfery żywic silikonowych umożliwiają wytworzenie ochronnej powłoki, która ogranicza przerost i przebarwienie blizn.

WSKAZANIA: 

Hexatiab Activ, żel jest przeznaczony do wspomagającego leczenia zmian okolic intymnych o charakterze bakteryjnym, grzybiczym i wirusowym oraz łagodzenia podrażnień, pieczenia i świądu okolic intymnych męskich i żeńskich, okolic krocza i odbytu.

DAWKOWANIE:

Przed użyciem oczyścić i dokładnie osuszyć miejsce, które ma być leczone. Nałożyć cienką warstwę żelu na chore miejsce. Nie wmasowywać. Nakładać produkt raz dziennie przez okres siedmiu dni. Żel powinien być nakładany na miejsca zazwyczaj atakowane przez infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe, zanim wystąpią one w postaci czynnych zmian chorobowych (zaczerwienienia, pęcherze, owrzodzenia) lub gdy pojawią się objawy początkowe (swędzenie, pieczenie, dyskomfort). Nakładać produkt raz dziennie przez okres 7 dni.

SKŁAD:

woda, alkohol cetearylowy, stearynian gliceryny, żywica silikonowa (C24-28 Alkyldimethylsiloxy Trimethylsiloxysilicate), izododekan, kopolimer akrylowo-amidowy (Polyacrylate-13), glukozyd cetearylowy (Cetearyl Glucoside), Fomblin® (Polyperuoromethylisopropyl Ether), poliizobuten, kwas hialuronowy, witamina E (Tocopherol), Polysorbate 20, izostearynian sorbitanu, kwas mlekowy, srebro aXonnite MED, miedź aXonnite MED.

OSTRZEŻENIA: 

Tylko do użytku zewnętrznego.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki.

Nie stosować równocześnie z innymi preparatami lub lekami nałożonymi na miejsce aplikacji.

Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Przechowywać z dala od źródeł światła i ciepła.

Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Nie używać po upływie daty ważności podanej na oowaniu.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

20816

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.