Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Petit Drill, syrop na kaszel suchy dla dzieci i niemowląt, smak truskawkowy, 125 ml

Ostatnie sztuki w magazynie
  • Wyrób medyczny leczniczy

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Petit Drill syrop na kaszel suchy

Wyrób medyczny.

Dla dzieci i niemowląt.

Łagodzi podrażnienie związane z suchym kaszlem, pokrywając gardło warstwą ochronną.

Bez cukru i barwników.

Smak truskawkowy.

POJEMNOŚĆ:  125 ml

DZIAŁANIE:

Petit Drill łagodzi podrażnienie związane z suchym kaszlem, ponieważ pokrywa gardło warstwą ochronną i je nawilża.

Dzięki swojemu składowi syrop Petit Drill tworzy cienką warstwę ochronną i nawilża gardło, co umożliwia złagodzenie podrażniania związanego z suchym kaszlem, w tym kaszlem spowodowanym zewnętrznymi czynnikami drażniącymi, takimi jak dym papierosowy, zanieczyszczenie, kurz, suche powietrze itp.

WSKAZANIA:

Petit Drill został specjalnie opracowany do stosowania u niemowląt i dzieci w wieku od 6 miesięcy do 6 lat.

DAWKOWANIE:

Należy posługiwać się pipetą dozującą dołączoną do oowania. Aby nabrać dawkę 5 ml syropu wprowadzić pipetę do butelki, odciągnąć biały tłok do czarnego oznaczenia na korpusie pipety.

Wprowadzić końcówkę pipety do ust dziecka będącego w pozycji uniemożliwiającej dostanie się syropu do dolnych dróg oddechowych (aby zapobiec zachłyśnięciu). Następnie wolno i płynnym ruchem wcisnąć tłok pipety, by dziecko mogło połknąć syrop.

W razie potrzeby powtórzyć powyższe czynności, aby podać wymienione poniżej dawki.

Dzieci w wieku od 6. do 12. miesiąca życia: Jednorazowo jedna dawka po 5 ml.

Dzieci w wieku od 1. do 6. roku życia: Jednorazowo dwie dawki po 5 ml.

W razie potrzeby można podać 3 do 4 jednorazowych dawek w ciągu 24 godzin. W przypadku utrzymywania się objawów przez ponad 3 dni należy skonsultować się z lekarzem.

Po każdym użyciu należy przepłukać pipetę zimną wodą, kilkakrotnie nabierając i wypuszczając wodę. Przed włożeniem pipety do pudełka należy sprawdzić, czy jest czysta.

SKŁAD:

Glicerol, płynny maltitol (E965), hydroksyetyloceluloza, sodu , kwas cytrynowy jednowodny, sodu cytrynian, aromat truskawkowy, woda oczyszczona.

OSTRZEŻENIA:

W przypadku wystąpienia oznak towarzyszących suchemu kaszlowi, wskazujących na poważny stan pacjenta (takich jak trudności w oddychaniu, gorączka utrzymująca się dłużej niż 3 dni, nawracające wymioty, trudności zjedzeniem, biegunka, zmiany zachowania lub zaburzenia snu itp.) należy skonsultować się z lekarzem. W istocie kaszel jest często związany z wirusową infekcją dróg oddechowych ale może także być oznaką choroby wymagającej specjalistycznego leczenia (zapalenie krtani, zapalenie płuc, astma itp.).

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

24065
2 Przedmioty

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.