Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Termometr Microlife NC 200 elektroniczny

PRODUKT DOSTĘPNY
  • Wyrób medyczny inny

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Termometr Microlife NC 200 elektroniczny

Jeśli poszukujesz precyzyjnego i łatwego w obsłudze urządzenia do pomiaru temperatury ciała, Twój wybór może paść na dostępny w naszej aptece internetowej wysokiej klasy elektroniczny termometr bezdotykowy Microlife NC 200. Dzięki najnowszym technologiom oraz trwałym komponentom użytym w procesie produkcji jest nie tylko wyjątkowo dokładny, ale także w pełni niezależny od zewnętrznych źródeł ciepła, gwarantując bezawaryjne funkcjonowanie przez długi czas. Urządzenie zostało wyposażone w czujniki optyczne wykrywające promieniowanie podczerwone (ciepło emitowane przez człowieka). Dlatego umożliwia przeprowadzanie pomiarów bez konieczności stykania z ciałem. Jego obsługa jest bardzo prosta, a cała procedura trwa zaledwie parę sekund.

Wskazania: termometr bezdotykowy Microlife NC 200 jest przeznaczony do mierzenia temperatury ciała oraz powierzchni (np. wody do kąpieli dla dziecka, mleka w butelce itp.).

Elektroniczny termometr bezdotykowy

Stworzony przy wykorzystaniu innowacyjnej technologii termometr na podczerwień Microlife NC 200 jest urządzeniem zapewniającym wysoki poziom dokładności przeprowadzanych pomiarów. Jego atutem jest także duży, czytelny wyświetlacz, który stanowi gwarancję łatwego odczytywania uzyskanych wyników. Termometr Microlife daje możliwość dokonywania pomiaru temperatury w skali Celsjusza lub Fahrenheita (zmiana F na C jest możliwa poprzez naciśnięcie ikony temperatury i zmodyfikowaniu jej zakresu).

Najważniejsze cechy elektronicznego termometru bezdotykowego Microlife NC 200:

precyzyjny i pewny wynik w ciągu kilku sekund,

możliwość mierzenia temperatury ciała oraz powierzchni (np. posiłków czy wody do kąpieli dla dziecka),

duży, czytelny wyświetlacz ułatwiający odczytywanie wyników,

krótkie sygnały dźwiękowe informujące o przekroczeniu temperatury 37,5 stopni Celsjusza,

funkcja śledzenia światła pozwalająca na wygodne korzystanie z termometru również w nocy,

wbudowana pamięć umożliwiająca przechowywanie 30 ostatnich wyników,

przetestowany klinicznie i rekomendowany przez lekarzy,

wymiar: 156,7 x 43 x 47 mm.

Termometr na podczerwień

Prosty w obsłudze termometr elektroniczny bezdotykowy Microlife NC 200 stanowi wielofunkcyjne urządzenie, które spełni swoją funkcję w każdym domu. Mogą go używać zarówno osoby starsze, jak i rodzice w celu zmierzenia temperatury ciała dziecka.

Sposób użycia: wyjąć termometr z futerału, nacisnąć przycisk zasilania. Urządzenie jest gotowe do pracy po jednej sekundzie. Ustawić przyrząd pod kątem prostym do skroni lub innego obiektu, wcisnąć przycisk pomiaru.

Ostrzeżenia: urządzenie jest przeznaczone wyłącznie do użytku domowego. Nie należy go otwierać ani zanurzać w cieczach. Przyrząd nie powinien być używany przez dzieci bez nadzoru osoby dorosłej. Termometr należy przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed zimnem, kurzem, wilgocią oraz działaniem intensywnego promieniowania słonecznego.

23285
6 Przedmioty

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.