Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Test ciążowy Pink Super Czuły płytkowy 1sz

PRODUKT DOSTĘPNY
 • Wyrób medyczny inny

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

POJEMNOŚĆ: 1 sztuka

ZASTOSOWANIE:

Płytkowy test ciążowy Pink Super Czuły Wyrób medyczny. To wygodny w użyciu płytkowy test do wykrywania hormonu hCG w moczu, wytwarzany przez kobiety w ciąży. Charakteryzuje się czułością 10 mIU/ml oraz dokładnością ponad 99,9%. Wynik testu otrzymujemy po 1-5 minut. Test można wykonać już 6 dni od momentu zapłodnienia, chociaż najlepiej dzień po terminie spodziewanej miesiączki. 

SPOSÓB UŻYCIA:

Badanie wykonuje się ze świeżo pobranego moczu. Do badania najlepiej nadaje się mocz poranny. Badany mocz należy pobrać do czystego i suchego naczynia. Tuż przed wykonaniem badania otwórz foliową kopertkę przez jej rozdarcie. Z kopertki wyjmij test płytkowy i plastikową pipetkę. W kopertce znajduje sięrównież środek pochłaniający wilgoć, który należy wyrzucić do domowych śmieci. Płytkę testową umieść na poziomej powierzchni. Końcówkę plastikowej pipetki zanurz w badanym moczu. Ściskając górną część pipetki, napełnij ją moczem . Odmierz powoli 3 pełne krople moczu do okrągłego okienka na płytce testowej . Aby zapewnić poprawne wykonanie testu, pipetkę trzymaj pionowo, ok. 1 cm nad powierzchnią płytki testowej tak, aby utworzyły się duże, swobodnie spadające krople, bez pęcherzyków powietrza. Obserwuj przemieszczanie się badanej próbki moczu w bibule przez strefę testową T i kontrolną C testu. Odczekaj, aż w okienku wynikowym pojawią się barwne prążki. Dodatni wynik testu może pojawić się już po 1 minucie od wprowadzenia próbki moczu do okrągłego okienka na płytce testowej. Jednak dla potwierdzenia wyniku ujemnego należy odczekać 5 minut . Nie bierz pod uwagę wyniku otrzymanego po czasie  dłuższym niż 10 minut.

Obsługa Klienta
Szybkie i bezpieczne zakupy oraz fachowa pomoc
 • Szybka wysyłka - w ciągu 24h

  Zakupy w naszej aptece to bez wątpienia niezwykle wygodna, szybka i przede wszystkim praktyczna alternatywa zakupów w aptece stacjonarnej.

 • Bezpłatny odbiór osobisty

  Produkty zamówione z opcją odbioru osobistego, są niezwłocznie kompletowane i możliwe do odbioru do następnego dnia roboczego. O możliwości odbioru pacjent jest informowany mailowo.

Organic
 • Opieka farmaceutyczna on-line

  Apteka Puls jest nie tylko zwykłym sklepem z lekami, lecz również punktem konsultacyjnym. Oferujemy Państwu kompleksową opiekę farmaceutyczną.

 • Atrakcyjne ceny

  Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

22730
8 Przedmioty

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.