Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Proxelan czopki, 10 czopków

Ostatnie sztuki w magazynie
  • Wyrób medyczny leczniczy
28,15 zł
Brutto

Czopki doodbytnicze stosowane w miejscowym leczeniu objawów łagodnego rozrostu oraz zapalenia gruczołu krokowego. łagodząco na gruczoł krokowy.

Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

POJEMNOŚĆ: 10 sztuk

DZIAŁANIE:

Odpowiednia synergia działania poszczególnych składników wpływa na znaczącą poprawę jakości życia pacjenta. Poprzez postać czopków doodbytniczych Proxelan działa bezpośrednio na gruczoł krokowy szybko niwelując objawy związane z chorobami prostaty tj. zwiększona częstość oddawania moczu, niezupełne opróżnianie pęcherza, nocne oddawanie moczu czy parcie na mocz. Postać czopków w odróżnieniu od tabletki pozwala nam szybko i miejscowo zadziałać przeciwzapalnie i łagodząco na gruczoł krokowy.

WSKAZANIA:

Czopki wskazane są w łagodzącym i zmiękczającym miejscowym leczeniu kanału odbytu w obecności stanów zastoinowych związanych z ostrym i przewlekłym zapaleniem gruczołu krokowego oraz łagodnym rozrostem gruczołu krokowego.

DAWKOWANIE:

Stosować jeden czopek dziennie, najlepiej wieczorem tuż przed snem lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Czas stosowania zależy od rozwoju objawów. W razie konieczności Proxelan czopki mogą być stosowane przez dłuższy czas.

Wyjąć czopek za dwa końce nadciętego blistra. Włożyć czopek do odbytu. Należy umyć ręce przed i po użyciu wyrobu medycznego.

SKŁAD:

Pestki dyni, wąkrotka azjatycka, kadzidłowiec, kocanka, octan witaminy E, drzewo herbaciane, kwasu hialuronowego, glicerydy półsyntetyczne.

OSTRZEŻENIA:

-Nie stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na jeden ze składników produktu. W przypadku stosowania innych leków doodbytniczych należy skonsultować się z lekarzem.

-Wyrób medyczny przechowywać z dala od zródeł swiatła i ciepła, najlepiej w temperaturze pomiędzy od 4 °C do25°C.

-Niewykorzystany wyrób medyczny należy wyrzucić do specjalnie do tego celu przeznaczonych pojemników utylizacyjnych.

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

21411
2 Przedmioty

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.