Najbliższa wysyłka

Nebu-Dose hialuronic, roztwór do inhalacji, 30 ampułek

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny leczniczy
34,10 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Nebu-dose hialuronic to lek w postaci izotonicznego roztworu przeznaczonego do inhalacji, zakraplania i przemywania jam nosowych. Dzięki obecności w składzie kwasu hialuronowego, Nebu-dose hialuronic zapewnia wysoki poziom nawilżenia śluzówki, chroniąc ją przed wysuszaniem i zapewniając odpowiednią regenerację. Nebu-dose hialuronic nawilżając górne, jak i dolne drogi oddechowe, usprawnia eliminowanie zalegającej wydzieliny. Roztwór Nebu-dose hialuronic może być stosowany u niemowląt, dzieci oraz u osób dorosłych przed długi czas.

POJEMNOŚĆ:  30 ampułek

DZIAŁANIE:

Działanie leku Nebu-dose hialuronic opiera się na wykorzystaniu rozmaitych mechanizmów ułatwiających ruch wydzieliny w drogach oddechowych, poprawiając komfort oddychania poprzez: • rozbijanie wiązań jonowych wydzieliny śluzowej, dzięki czemu zmniejsza się lepkość i elastyczność wydzieliny, • absorpcję wody z błony śluzowej i podśluzowej, ograniczając obrzęk ścian dróg oddechowych, • pobudzanie kaszlu i wykrztuszania jako mechanizmów wspomagających wydalanie śluzu zalegającego w oskrzelach, co prowadzi do udrożnienia dróg oddechowych. Preparat nawilża górne i dolne drogi oddechowe ułatwiając usuwanie zalegającej wydzieliny. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego zapewnia wysoki poziom nawilżenia, chroniąc śluzówkę przed wysychaniem i wspomagając jej regenerację. Regularne stosowanie preparatu chroni błonę śluzową przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak suche powietrze, zanieczyszczenia, niska lub wysoka temperatura. Preparat jest łagodny i bezpieczny, dlatego może być stosowany u niemowląt, dzieci i dorosłych przez długi czas. W przypadku skurczu oskrzeli lub uporczywego kaszlu należy przerwać stosowanie preparatu i skonsultować się z lekarzem.

WSKAZANIA:

Nebu-dose hialuronic stosuje się do inhalacji, zakraplania i przemywania jam nosowych. Wskazaniem do stosowania preparatu Nebu-dose hialuronic jest terapia inhalacyjna szczególnie zalecana dla pacjentów cierpiących na zapalenie oskrzelików, ostre zapalenie oskrzeli, mukowiscydozę oraz przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP). Preparat może być również stosowany jako nośnik dla innych leków przeznaczonych do inhalacji. Preparat dedykowany jest niemowlętom, dzieciom i osobom dorosłym. Może być stosowany przez długi czas.

DAWKOWANIE:

Roztwór Nebu-dose hialuronic może być podawany przy użyciu dowolnego rodzaju nebulizatora. Zaleca się przestrzegania instrukcji użytkowania określonego przez producenta konkretnego urządzenia. Do jednorazowej inhalacji należy używać 4 lub 5 ml roztworu, zgodnie z zaleceniami lekarza. Stosowanie podczas inhalacji: 1 ampułka 5 ml służy do przeprowadzenia jednorazowej inhalacji. Inhalacje należy przeprowadzać 2-4 razy dziennie lub według wskazań lekarza. Ampułki można stosować do każdego rodzaju inhalatora. Zakraplanie i przemywanie: 1 ampułka 5ml służy do jednorazowego użycia. Preparat zakraplać 1-4 razy dziennie po kilka kropli do każdego otworu nosowego. W celu przemycia jam nosowych delikatnie oczyścić je za pomocą nasączonego wacika kosmetycznego. Nie odnotowano wpływu Nebu-dose hialuronic na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę maszyn.

SKŁAD:

W skład preparatu Nebu-dose hialuronic wchodzą: jałowy roztwór ku sodu 0,9%, hialuronian sodu.

OSTRZEŻENIA:

Przeciwwskazaniem do stosowania leku Nebu-dose hialuronic jest nadwrażliwość na ek sodu lub na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy stosować preparatu Nebu-dose hialuronic w połączeniu z innymi lekami bez konsultacji z lekarzem prowadzącym. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem leku Nebu-dose hialuronic należy skontaktować się z lekarzem. Leku Nebu-dose hialuronic nie należy wstrzykiwać. Ampułka nadaje się do jednorazowego użytku. Po otwarciu ampułki z roztworem Nebu-dose hialuronic należy natychmiast zużyć jej zawartość, a po użyciu pozbyć się ampułki celem uniknięcia zanieczyszczeń mogących stanowić źródło infekcji. Nebu-dose hialuronic należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Produkt nie zawiera konserwantów.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 

 

 

20392

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.