Najbliższa wysyłka

Esoxx One, 14 saszetek

PRODUKT DOSTĘPNY
  • Wyrób medyczny leczniczy

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Esoxx One to wyrób medyczny o działaniu miejscowo-osłaniającym stosowany w celu złagodzenia objawów związanych z refluksem żołądkowo-przełykowym, takich jak zgaga, ból w nadbrzuszu, zarzucanie treści żołądkowej do przełyku, kaszel podrażnieniowy, dysfonia (chrypka). Swoje właściwości preparat Esoxx One zawdzięcza specjalnej kompozycji kwasu hialuronowego i siarczanu chondroityny, wzmocnionych składnikiem o nazwie poloxamer 407, które ze względu na innowacyjny mechanizm działania skutecznie chronią błonę śluzową przełyku. Esoxx One dostępny jest w formie płynu w wygodnych do stosowania jednodawkowych saszetkach.

POJEMNOŚĆ:  

14 saszetek jednodawkowych po 10 ml

DZIAŁANIE:

Preparat Esoxx One charakteryzuje się miejscowym działaniem osłaniającym powierzchnię błony śluzowej przełyku, co pozwala na szybkie złagodzenie objawów związanych z refluksem żołądkowo-przełykowym. Esoxx One tworzy długotrwały film ochronny na powierzchni śluzówki przełyku, odpowiednio nawilża i nawadnia śluzówkę oraz aktywnie zastępuje upośledzone mechanizmy ochronne. Swoje właściwości Esoxx One zawdzięcza odpowiedniemu połączeniu kwasu hialuronowego i siarczanu chondroityny, które ze względu na swój oryginalny i innowacyjny mechanizm działania chronią błonę śluzową przełyku. Preparat Esoxx One zawiera także poloxamer 407 - składnik o wysokiej zdolności przylegania do błony śluzowej przełyku. Dzięki niemu kwas hialuronowy i siarczan chondroityny dłużej powlekają śluzówkę, chroniąc ją przed działaniem kwasu solnego wytwarzanego w żołądku. Siarczan chondroityny ma również działanie wspomagające w procesie gojenia błony śluzowej przełyku. Jak każdy lek, Esoxx One może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Dotychczas nie są znane działania niepożądane, które mógłby powodować wyrób medyczny Esoxx One. Jeśli u pacjenta wystąpią jakiekolwiek skutki uboczne podczas stosowania preparatu należy niezwłocznie poinformować o tym lekarza.

WSKAZANIA:

Wskazaniem do stosowania preparatu Esoxx One jest występowanie objawów związanych z refluksem żołądkowo-przełykowym, które mogą, choć nie muszą, być powiązane z występowaniem zapalnych zmian nadżerkowych błony śluzowej przełyku. Objawy GERD są zazwyczaj bardziej odczuwalne w pozycji leżącej i mogą nasilać się w trakcie snu. Należą do nich: • zgaga, • ból w nadbrzuszu, • zarzucanie treści żołądkowej do przełyku, • kaszel wynikający z podrażnienia błony śluzowej przełyku, • dysfonia, czyli chrypka. Esoxx One stosowany jest w klasycznych objawach refluksu, w refluksie nocnym i w niepowodzeniach leczenia antysekrecyjnego lub zobojętniającego.

DAWKOWANIE:

Zalecane dawkowanie preparatu Esoxx One polega na przyjmowaniu 1 pojedynczej saszetki (ESOXXetki) 10 ml po głównych posiłkach i/lub przed snem lub zgodnie z zaleceniami lekarza. W celu zastosowania preparatu należy końcówkę saszetki odciąć nożyczkami lub oderwać w miejscu zaznaczonym przerywaną linią. Syrop można wypić bezpośrednio z saszetki. Syrop nie wymaga rozcieńczania. Nie ma informacji dotyczących wpływu Esoxx One na zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługi urządzeń mechanicznych.

SKŁAD:

W skład wyrobu medycznego Esoxx One wchodzą: kwas hialuronowy, siarczan chondroityny, poliwinylopirolidon, ksylitol C, sodu, sorbinian potasu, aromaty, woda demineralizowana, poloxamer 407. Oowanie Esoxx One zawiera 14 Esoxxetek (saszetek jednodawkowych) po 10 ml.

OSTRZEŻENIA:

Brak jest szczególnych przeciwwskazań, z wyjątkiem przypadków nadwrażliwości na jeden ze składników. W przypadku wystąpienia objawów nadwrażliwości na którykolwiek ze składników należy przerwać leczenie i skontaktować się z lekarzem.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki.

Jeżeli dolegliwości nie ustępują należy skonsultować się z lekarzem.

Nie należy stosować produktu po upływie terminu ważności zamieszczonego na oowaniu.

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła.

Nie zamrażać.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 

 

 

17713
15 Przedmioty

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.